Wpis z mikrobloga

158 443,74 - 3,15 - 6,06 - 5,00 = 158 429,53

Biegi z ostatnich trzech dni.

Przedwczoraj na bieganie po raz pierwszy wybrał się ze mną najstarszy syn. Zrobiliśmy trochę ponad 3 km i mam nadzieję, że takie wspólne biegi będą nam się zdarzać dużo częściej.

Wczoraj udało się zrobić ponad 6 km. W połowie drogi wyskoczyły mi z krzaków dwa wiejskie burki. Już miałem gaz w ręce, ale na szczęście zwykłe krzyknięcie wystarczyło, żeby ich zapał opadł. Trochę się obawiałem, żeby mój pies nie próbował z nimi walczyć, ale na szczęście udało się tego uniknąć.

Dziś za to od samego początku udało mi się trzymać bardzo dobre, jak na mnie, tempo około 6:50/km i mimo wysokiego tętna biegło mi się lekko i bardzo przyjemnie. Postanowiłem, że jeśli uda mi się utrzymać tętno poniżej 180 bpm to postaram się biec cały czas w tym tempie i ostatecznie mam trzy nowe osobiste rekordy: na 1 km - 6:47 (poprzednio 6:48), na 1 milę - 10,57 (poprzednio 11,02) i, co mnie najbardziej cieszy, na 5 km - 34,21 (poprzednio 35:23). Po raz pierwszy udało mi się zejść poniżej 7 minut/km w biegu na 5 km. Jestem szczęśliwy. :-)

Tag do obserwowania moich postępów: #najwolniejszywykopekwsztafecie

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: 20230521-23
  • 1