Wpis z mikrobloga

Baby domagają się żeby szkoła zapewniała darmowe podpaski bo jak to argumentują "okres może przyjść wcześniej niż się spodziewają"

No #!$%@? trzymajcie mnie, chodzą wszędzie z torebkami gdzie mają zestaw kosmetyków, lusterko, makijaże, szminki, pomadki, kredki do oczu, dwie patelnie i toster ale włożyć kilka podpasek na zapas to już problem xDDDD

#kobiety #okres #podpaski #bekazrozowychpaskow
KonwersatorZabytkow - Baby domagają się żeby szkoła zapewniała darmowe podpaski bo ja...

źródło: obraz_2023-05-23_050757208

Pobierz
  • 386
@KonwersatorZabytkow:

Nie wiem czy wiesz, ale okres mogą dostać kilkunastoletnie dziewczynki, które nie są na to przygotowane. Dlatego jestem za tym by w polskich szkołach był dostęp do darmowych podpasek.


@kluha666: Nie wiem czy wiesz, ale kataru też mogą dostać kilkunastoletnie dziewczynki, i to w każdej chwili. Moment, i dziecko osmarkane. Czy szkoły zapewnią darmowe chusteczki dla każdego?
@KonwersatorZabytkow: nikt nie domaga się od szkół państwowego deputatu, ale skoro w apteczce może być gumka, to czemu nie podpaska.

Poza tym sponsorzy są tacy odpowiedzialni społecznie, że mogą przekierować budżet z paru reklam na, taka akcję dla szkół, albo ministerstwo zamiast wieszać bannery o tym jak jest dobrze przekierować budżety. Zaoszczędzi CO2 przy okazji.

Wszyscy którzy cisną po akcji wychodzą z założenia że "za moich czasów takiego czegoś nie było"
@Ulfric_Stormcloak: w katolickim kraju gdzie miesiączka jest tematem tabu, jak widac po tym portalu- Większość dzieci pewnie nie wie co i jak. Dobrze zeby było cos takiego w szkole. U mnie w latach 90 w sklepiku mozna było kupic :p nawet nie wiesz jakie to było zbawienie.
Ja jako stara baba jak widze w pracy czy publicznej toalecie awaryjne tampony/podpaski to jest mi zwyczajnie miło. Nie biorę ani na zapas ani