Wpis z mikrobloga

Baby domagają się żeby szkoła zapewniała darmowe podpaski bo jak to argumentują "okres może przyjść wcześniej niż się spodziewają"

No #!$%@? trzymajcie mnie, chodzą wszędzie z torebkami gdzie mają zestaw kosmetyków, lusterko, makijaże, szminki, pomadki, kredki do oczu, dwie patelnie i toster ale włożyć kilka podpasek na zapas to już problem xDDDD

#kobiety #okres #podpaski #bekazrozowychpaskow
KonwersatorZabytkow - Baby domagają się żeby szkoła zapewniała darmowe podpaski bo ja...

źródło: obraz_2023-05-23_050757208

Pobierz
  • 386
@KonwersatorZabytkow: Tylko pierwszy okres jest problematyczny, bo nie wiadomo czy się go dostanie w wieku 10, 12 czy może 14 lat. Dlatego powinna być w szkole jakaś osoba, która jak coś to poratuje podpaską. Natomiast jestem przeciwniczką darmowych podpasek/tamponów, bo po pierwsze to wcale nie są za darmo, a po drugie no to sorry, jak kogoś przerasta wydatek rzędu 7 zł miesięcznie to chyba jednak powinien być ubezwłasnowolniony. Tylko faktycznie szkoda
A skąd dziecko ma brać kase na podpaski po tym jak już zużyje te które dostała na wychowaniu do życia w rodzinie?


@KonwersatorZabytkow @Monke: Aż se sprawdziłem. Paczka podpasek bella kosztuje 3,50 za 20sztuk. 3,50. No bądźmy powazni. I nie jestem przeciwnikiem. Taka paczka powinna leżeć u higienistki. Jak najbardziej. Rózne sytuacje są. Potrzebujesz, idziesz i dostajesz, ale leżąc wszedzie skończy sie tak, ze będą głównie słuzyc do zabawy i głupich
katolickim kraju gdzie miesiączka jest tematem tabu, jak widac po tym portalu


@Zolty-snieg: dobrze że wy kobiety macie pojęcie o męskiej seksualności

Nauczycielki w ogóle się nie przejmują tym ze np. ubierając seksowne ubrania, narażacie młodych chłopców na wstydliwe problemy.

Dla mnie osobiście te wasze wieczne narzekanie na mężczyzn jest załosne.

To co, my mamy wam podpaski w szkolach montować?

Mało kobiet w oświacie? A madki to co?Dlaczego same sobie tego
@lilirose O tak, przypomina mi się mój WDŻ w podstawówce, gdzie dziewczęta miały osobną lekcje na którą chłopcy mają nie przychodzić. Chyba dlatego że to byłoby strasznie gorszące jakbyśmy się dowiedzieli o okresie
Oczywiście marne lekcje o "parówce" która "rośnie" były wspólne
"okres może przyjść wcześniej niż się spodziewają"


@KonwersatorZabytkow: bo może, może też przyjść dużo intensywniejszy i te pare podpasek, które się wzięło do szkoły nie wystarczy, może też być tak, że rodzice w piździe mają takie zbytki jak podpaski i nie dadzą tych paru złotych. ja wiem, można pozyczyć od koleżanki, wziąć od higienistki, można też pożebrać na ulicy, ale nie każdy lubi epatować przed światem PATRZCIE Z JAKIEJ PATOLI JESTEM,