Wpis z mikrobloga

Stary wpis z anonimowych, ale warto przypomnieć jak żyje wielu chłopów

"Jak mając żonę i dzieci udaje wam się zwalić konia? W domu praktycznie zawsze jest żona, albo dzieci i ciężko z prywatnością. Zamknięcie się w pokoju na klucz od razu wzbudziłoby podejrzenia domowników. Gdy biorę prysznic dzieci nie wchodzą, ale żona jak najbardziej, więc odpada. Jedynym momentem intymności wolnym od rodziny jest kupa w toalecie, ale ma dwie wady. Walenie do małego ekranu telefonu z osraną dupą na sedesie jest upokarzające. Druga wada, że nawet tutaj nie jest się wystarczająco ukrytym. Drzwi toalety mają szybę podobną do tej na zdjęciu, przez którą nie widać szczegółów, ale ruch ręki mógłby być widoczny. Jak inne żonate mirki sobie radzą?
#niebieskiepaski #problemyniebieskichpaskow #zwiazki #malzenstwo #pytanie "
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #ankieta #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #ankieta
Pobierz Bananek2 - Stary wpis z anonimowych, ale warto przypomnieć jak żyje wielu chłopów 

"...
źródło: IMG_5755

Czy zdarzały ci się sytuacje zakazywania zwalenia?

  • niebieski: partnerka chciała zakazać 13.9% (97)
  • niebieski: nigdy żadna mi nie zakazywała 67.2% (468)
  • różowa: zakazywałam 8.8% (61)
  • różowa: nigdy nie zakazywałam 10.1% (70)

Oddanych głosów: 696

  • 27
@Bananek2: całe życie myślałem, że w związku nie ma potrzeby żeby sobie walić XD
A nawet jeśli trzeba, bo np tobie się chce a dziewczynie nie, wiadomo, lepiej sobie zwalić niż ruchać się na siłę, to chyba da się takie rzeczy uzgodnić z drugą połówką a nie się maskować. To się wydaje normalne xD
Chyba, że czujesz potrzebę 5 razy dziennie to wtedy rzeczywiście coś jest nie tak