Wpis z mikrobloga

@Zapaczony wczoraj.
Poza tym w sumie cie zaskoczę, ale do tej pory produkowane są ramki, które pozwalają zastąpić fabryczne radio takim zwyczajnym radiem 1 DIN. Ludzie chcą mieć dobre radia, które będą dobrze odtwarzać muzykę z dogodnych źródeł. Ty nie masz takiego radia to nie masz, ale jak ktoś ma teraz dziecko, któremu musiałby tłumaczyć, że "kiedyś istniały radia 1 DIN" to bym to dziecko gdzieś do szkoły specjalnej zapisał
  • Odpowiedz
@Zapaczony ale żeby nie było to nie polski kur#idolek ale zagraniczne radia Pioneer Panasonic Blaupunkt też tak miały. któryś Pioneer pamiętam po wyłączeniu zapłonu obracał cały przód radia tył na przód i z wyglądu to tak jakby radia wcale nie było tylko zaślepka
  • Odpowiedz
Ale to musi być abstrakcja dla dzisiejszych dzieciaków xD

kiedy ostatni raz widziałeś takie radio?


@Zapaczony: Tak bardzo abstrakcja, że po zdaniu prawka kupują cokolwiek z 15-20-letniego segmentu A-B i są skazani na typowe aftermarket radio (również z odpinanym panelem) żeby sobie odpalić cokolwiek przez BT. Nie wiem w jakim idealnym środowisku nówek salonówek się obracasz i jak bardzo srasz pod siebie pieniędzmi, ale przydałoby się trochę zejść na ziemię.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jelen_Szlachetny kurła Panie te czasy wracają mi się wydaje.. Dzisiaj odpalam grupę naszego miasta i się dowiaduje, że masowo giną katalizatory. Pod spodem fala komentarzy z kolejnych Osiedli a policja oczywiście wywalone i umarzanko po miesiącu
  • Odpowiedz
@Theo_Y: Spokojnie, niedługo zakaz aut spalinowych i Polacy ruszą po nowe auta elektryczne no bo przecież to, że jeżdżą starymi gruzami to nie przez biedę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny: Znajomemu w Skodzie Fabii pierwszej generacji 2 razy ukradli oryginalne kołpaki więc za trzecim razem kiedy kupił nowe to w każdym z nich nawiercił otwory które wyglądały jakby tak miało być i na odwrocie wyrył czymś ostrym swoje imię i nazwisko żeby potem ewentualnie odnaleźć je na giełdzie i żądać ich zwrotu hehehehe

  • Odpowiedz
@Zapaczony: Ja mam takie radio w 22letnim oplu.. Obsługuje bt spotyfi rozmowy itp. Mogę nawiązać połączenie z dowolnym kontaktem z książki w telefonie bez dotykania go. Po odpaleniu samochodu samo odpala muzykę ze spotyfy. Działa to wszystko lepiej niż w qashqai'u z 2021r tylko do nawigacju muszę użyć ekranu telefonu. Ale hmmm czy współczesny samochód bez telefonu ma dobrze działającą nawigację ??? Zostawcie telefon w domu i navi gooogla papapappa...
Świat
  • Odpowiedz