Wpis z mikrobloga

Mirki, doradźcie jaki #smartfon z #android w budżecie około 1000zł?
Zależy mi przede wszystkim na:
- jasnym wyświetlaczu -> latam dronem i chcę w miarę możliwości dobrze widzieć ekran w słońcu
- dużej pojemności baterii
- pamięć wbudowana min. 128 GB
- płynności działania -> nie gram w ogóle w gry ale czasem mam odpalone kilka aplikacji naraz (yanosik + google maps + autopay + udostępnianie lokalizacji przez WhatsApp) i mój obecny tel już czasem nie ogarnia tylu rzeczy naraz.
- w miarę przyzwoity aparat oraz komunikacja NFC
- w miarę małych rozmiarów, nie będzie służył do oglądania filmów/seriali

Obecnie od kilku lat mam #xiaomi Mi a2 Lite i byłem z niego bardzo zadowolony no ale zaczął już szwankować przy dużym obciążeniu a bateria trzyma 1 dzień.

Obecnie skłaniam się do:
- Xiaomi Redmi Note 11S 6/128GB
- REALME C55
- Xiaomi POCO M4 Pro 6/128GB

Wypadłem zupełnie z obiegu z tego co teraz jest warte uwagi na rynku, doradzicie coś?
  • 7
@xBARTEXx: hej, dzięki za propozycje, rzeczywiście coś takiego szukam, wygląda ok chociaż jest nieco większy i starszy od Note11, ale rozważę, thx!

@hieronimgieroslawski hej, dzięki za info odnośnie jasności ekranu, a34 jednak przekracza trochę budżet jeśli kupię w PL no i jest bez ładowarki. Chcę kupić jakiegoś średniopółkowca o w miarę przyzwoitych parametrach, liczę się z tym że nie będzie to najlepsza klasa jasności ekranu w słońcu, ale pomyślę thx!