Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że bez względu na to co będzie w tym oświadczeniu, to na poparcie swoich słów powinni pokazać jakiś dłuższy gameplay, ale nie jakieś chodzenie czy walka z potworami, ale gameplay bez cieć z wykonywaniem zadań dla npc czy coś takiego. I to powinien być naprawdę dłuższy gameplay, może nawet ponad godzinny.

Wtedy będziemy mogli ocenić, w jakim stanie jest faktycznie mod. Bo z tego co wiem to w wycieku nie ma za wiele zadań.

#gothic #dziejekhorinis
  • 15
@maciorqa: będzie to co zawsze, czyli zwalanie winy na wszystko i wszystkich pomijając istotny fakt, że osoba za to wszystko odpowiedzialna dzbanem i megalomanem, który nie znosi najmniejszych słów krytyki i gdyby mógł, to by nawet zapłacił białkowi za usuwanie krytycznych postów na wykopie.
Gdyby faktycznie zajmowali się tym poważni ludzie, to tematu by nie było. To znaczy może by nie ucichł, ale byłoby grzane sporo hajpu i wyszłoby to na
@maciorqa: To raczej będzie post na fb w dwóch językach niżeli jakikolwiek film, ewentualnie dorzucą kilka screenów z 'aktualnej' wersji pokazując jednocześnie, że to co wyciekło to była pre alpha binary 0.1 build i tyle.

Ktoś z wykopków coś pisał, że rzekomo jakieś pozwy się będą sypać także czekamy na smutnych panów.

Dlatego tyle trwa to generowanie ustosunkowania do wycieku, bo rzekomo chłopcy biegają po komendach i w poście chcą dać
  • 3
@7XEN: Tylko mi właśnie chodzi o to, że jeżeli napiszą w oświadczeniu coś w stylu, że mod jest prawie gotowy, to moim zdaniem bez gameplay'u ich słowa będą nic nie warte. Zdjęcia nie mogą oddać tak bardzo stanu nad projektem jak faktyczny gameplay. To tak jakbyś wrzucił do neta zdjęcie z Cyberpunka 2077 na xboxa one fat i napisał, że gra na pewno płynnie działa. ( ͡° ͜ʖ ͡
@maciorqa: Powiem Ci szczerze, po aferze odcinam się całkowicie od Polskiego Gothicowego community.

Tyle ile się naczytałem wyzwisk w swoim kierunku przechodzi ludzkie pojęcie, a fanboye raidowali mi kanał grożąc śmiercią i nazywając mnie #!$%@?ą #!$%@?ą, która nie nadaje się nawet to wycierania podłogi xD

Nie nagram już żadnego materiału na ten temat,
Koniec rozdziału w mojej "twórczości" jakkolwiek żenująco by to nie brzmiało ( )
  • 1
@7XEN: Ale Ciebie dojeżdżali fani DK czy ogólnie fani Gothica? xD

Bo moim zdaniem Ty nie robisz nic złego. ;o
Ja #!$%@?, jak można kogoś tak wyzywać i grozić mu śmiercią z takiego powodu. xD

I mam rozumieć, że materiałów nie będziesz nagrywać tylko z DK, a nie o Gothicu w ogóle?
@maciorqa: Moim zdaniem jesli nie podadza konkretnej daty premiery z konkretnym dniem, i ta data bedzie bardziej odlegla niz 3-5 miechow to te oswiadczenie bedzie niewiele warte. Napisza jakąś PR'owom papke, "postrasza" sądami, poplaczą, ze jakies macki im matki wyzywaja na PW na FB, jak beda laskawi to moze dodadza jakies skriny ktore niby sa z najnowszej wersji. Ale tak naprawde to takie skriny by specjalnie mogli zmontowac na potrzeby tego
@maciorqa: O Gothicu będzie sporo, ramówkę mam rozpisana do końca roku (No teraz z kilkoma pustkami, bo parę materiałów wypadło)

Porzucam temat całego polskiego community, DK, KM, etc. Nie nagram już żadnego materiału o tych modach.

W sumie nie wiem kto, ciężko sprecyzować, nikt się nie podpisał pod wyzwiskami, a jak już ktoś szczekał to nawet nie własnym głosem tylko za pomocą programu generującego głosy - także No.

Takich mamy moralnych
@maciorqa: ale skoro mają zamiar skończyć moda i faktycznie data premiery jest bliżej niż dalej to czemu usunęli nagle możliwość wspierania ich? Coś mi się nie chce wierzyć, że wyciek zgrał się z tym, że już skończyli więc więcej hajsu nie potrzebują. Wydaje mi się, że jutro usłyszmy, że niestety dzieje khorinis nie ujrzą światła dziennego. Oby się mylił XD