Wpis z mikrobloga

Kupiłem wczoraj Giuliette 2.0 140KM i niestety radość z zakupu minęła zaraz po 300km powrotu do domu. Samochód nagle wyświetlił check engine, dna i start/stop przestały działać. Podłączyłem ja pod komputer i ten pokazał błąd przepływomierza. Kiedy go odkręciłem oczom ukazały się spore ilości oleju w środku przepływomierza... Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy - turbina, odma?
Dodam że sprzedający zaznaczył, że przepływomierz został ostatnio wymieniony na nowy, możliwe że mechanik nie założył jakiejś uszczelki?

#alfaholicy #giulietta #alfaromeo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Shellthorn: Trochę mnie to uspokoiło, bo już się nastawiałem na wymianię turbiny. Właściciel ostatni raz olej zmieniał w 2021 roku, także ten filtr może być rzeczywiście tragiczny, będę go wymieniał w tym tygodniu, mam nadzieję że to pomoże
  • Odpowiedz
@Wolsky: jak się skończyła ta historia? Bo mam obecnie to samo. Ze trzy lata temu po takiej historii dałem przeczyscic filtr multiair i był spokój. Chyba tym razem zrobię tak samo, ale szukając info natknąłem się na Twój wpis - dlatego piszę :)
  • Odpowiedz