Wpis z mikrobloga

#pocztapolska to jednak fachowcy. Miałem do dzisiaj do odebrania paczkę od chińczyka z lokalnej poczty. Przychodzę koło południa stanąć sobie w kolejkę, bo akurat miałem wolne. Poszło gładko, tylko z 15 min stania. Proszę młodej Julki, że paczkę chce odebrać, spisuje numerki z telefonu i pytanie, a do kiedy Pan miał odebrać. No do dzisiaj przecież napisane. Coś tam sprawdza i się okazuje, że pół godziny temu cofnęła ją do zwrotu. No to pytam uprzejmie, czy może cofnąć, może gdzieś tam leży jeszcze. Idzie szukać, wraca po chwili, czytnik w rękę i jakże miła dla mnie informacja. Niestety nie da się jej już cofnąć, nic Panu nie poradzę niestety. I tak się patrzymy na siebie i na te paczkę co trzyma na kolanach. Widzę, że ona chciałaby mi ją oddać ale system jest #!$%@? i nie może. Żartuję, że może pod ladą da radę. Oczywiście z pomocą przychodzi starsza koleżanka i oznajmia, że to przesyłka tabletowa, czy #!$%@? wie co i się nie da tego cofnąć. Także papa paczuszko, wracaj do chinczyka, byłaś tak blisko, na wyciągnięcie ręki ale nie dla psa to.
#heheszki #zalesie
ezekiell0 - #pocztapolska to jednak fachowcy. Miałem do dzisiaj do odebrania paczkę o...

źródło: ECMRwJ2XsAAj_n9

Pobierz
  • 71
@ezekiell0 myślisz że prywatni przewoźnicy są lepsi? Odbierałem coś w punkcie odbioru przesyłek. Miałem do odebrania dnia poprzedniego do północy ale nie ogarnąłem, przyszedłem z rana jeszcze przed otwarciem. Przesyłka musiała być w placówce. Ale typ nie mógł wydać bo już mu zniknęła z systemu mimo, że fizycznie była XD
@CheSlaw @CheSlaw

@ezekiell0 Ja ostatnio w skrzynce na klatce schodowej znalazłem list polecony z wielkim czerwonym napisem TYLKO DO RĄK WŁASNYCH, ale kto byś się tam takimi pierdołami przejmował - na pewno nie poczta polska

Wpisuje "wrzut do skrzynki" i nara. Moja była często tak robiła.
Za każdym razem jak przychodzi paczka i listonosz nie będzie w stanie wsadzić jej do skrzynki, to mi nie przynosi (nieważne, czy priorytet czy nie). Pisałem skargi, gadałem z kierownikiem, no ale nic się nie zmieniło.


@czmaja: na wsi jeszcze spoko: pan listonosz jeździ samochodem, to może ten cały majdan wozić ze sobą, a jak dobrze zagadasz to wrzuci paczkę za płot i z głowy. W mieście jest inaczej. Połączyli placówki
na pewno tak było XDD uj z tym że mają zawsze możliwość wydania do póki nie jest przekazana do kontenera który wyjeżdża z oddziału xD No ale tak było jak op pisze xD uj ze czekał na ostatnią chwile 2 tyg awizo xDDDD aż dziwne że z domu wyszedłeś w tej historyjce xD
poczta polska musi wreszcie umrzeć dla dobra nas wszystkich


@Kremufka2137:

Nie wiem jakim cudem ich obsługują, ale oby jak najkrócej


@sezan:

Jakby poczta polska padła to by się skończyło zamawianie gówien z AliExpress po 1 USD z darmową dostawą, bo kto Ci dostarczy śmieci od Chińczyka za darmo? Nie ma czegoś takiego jak darmowa dostawa, zawsze ktoś za to płaci. Poczta dokłada do interesu, bo Chiny są w globalnym systemie