Wpis z mikrobloga

via Android
  • 103
@gardzenarodowcami Jak widać po artykule w tym wypadku większością są Ukraińcy o czy piszą nawet inni na Facebooku.

Jakie wypieranie rzeczywistości. Wiesz jak to jest z tym przysłowiem. Jeśli jedna osoba mówi ci, że jesteś pijana, możesz to zignorować. Jeśli mówią ci to dwie osoby, możesz zacząć się niepokoić. Jak wszyscy dokoła o tym mówią to pora iść spać.
@gardzenarodowcami: pojedź sobie na wały za Osobowice albo do lasu Redzinskiego. Od początku kwietnia trwa tam permanentna ukraińska impreza. Wszystkie wiaty zajęte przez #!$%@? Ukraincow puszczających muzykę na pełnej ****. Las Sołtysowicki to samo. Jeśli nie chcesz iść tak daleko, to wystarczy Plac Wiślany - codzienna rodzinna biesiada z dziećmi przy wódeczce.
Oczywiście, Polacy też się bawią i też niektórzy robią dzicz. Ale z tego co pamiętam we Wrocławiu jest jednak
Jak widać po artykule w tym wypadku większością są Ukraińcy o czy piszą nawet inni na Facebooku.


@Caracas: Pisanie na fejsbuku to chyba jeden z najgorszych możliwych dowodów. Pomijając już możliwość zwykłych trolli to sam u siebie zauważyłem, że w kraju non stop słyszę, że ktoś rozmawia w obcym języku (gdzie polski mój mózg jakby ignorował), a za granicą vice-versa - ignoruje wszelakie języki, a wszędzie słyszę Polaków rozmawiających. Doskonale zdaje
via Android
  • 0
@raynex Są a co to zmienia? Jaka mam z nimi styczność skoro nie pracuje z nimi, do Lidla w ogóle nie chodzą na zakupy tylko do Biedronki, mieszkam w domu sieć za sąsiadów też ich nie mam. Może imprezują na wydmach a może nie nie wiem tego nie sprawdzałem
@Yahoo_ przejdź się nad jakieś jezioro blisko miasta to sam zobaczysz.

To są różnice kulturowe. Wiele razy byłem na Ukrainie przed wojną i to wciąż w wielu aspektach Polska lat 80-90.

U nich tak to wygląda, parze l pierwsze grille już na Wielkanoc były odpalane. Niestety najgorsza jest właśnie #!$%@? muzyka na pelna #!$%@? za co bym sypał mandatami na prawo i lewo