Wpis z mikrobloga

Jak widać po artykule w tym wypadku większością są Ukraińcy o czy piszą nawet inni na Facebooku.


@Caracas: nie ma tam podanych żadnych statystyk xD

Jeśli mówią ci to dwie osoby, możesz zacząć się niepokoić. Jak wszyscy dokoła o tym mówią to pora iść spać.


@Caracas: a jak mówią Ci o tym orki z Petersburga to czas po kolejną flaszkę
@ZygmnuntIgthorn: ale jest to prawda i po co na siłę udowadniać, że nie. W Szczecinie na bulwarach też pamiętam bawiło się ogrom Ukraińców, a byłem tam ostatni raz przed wojną. Wynika to z tego, że jak ktoś nie zna języka, nie jest zaadaptowany w pełni do życia w danym kraju to wybiera takie formy rozrywki. W takich miejscach wstęp jest wolny, nie trzeba mieć zaproszenia, nie trzeba dużo pieniędzy itp. Polacy
ale jest to prawda i po co na siłę udowadniać, że nie.


@Aksz: Ja nic nie udowadniam i nie twierdzę, że nie jest to prawda.
To OP twierdzi, że skoro ktoś napisał tak w mediach społecznościowych, to musi to być prawda. To niestety trochę mało, bo niejedna krzywa akcja miała już na wykopie miejsce w oparciu o relacje z mediów społecznościowych.

A z tym słyszeniem ciągle ukraińskiego u nas, czy polskiego
@raynex: wiem. To tylko beka z OPa. Chłop myśli, że jest panem życia, bo żyje jak szczur w jaskini przez kilka tygodni, ale za to za lepsze pieniądze, niż Sebki na produkcji.
oni zbierają siły przed kontrofensywą, chcesz mieć czołgi pod Warszawą?


@thruster: niech się relaksują i zbierają siły, chcę widzieć te czołgi pod Moskwą?
@ZygmnuntIgthorn: OP jest tak wiarygodny, jak te media społecznościowe. Niech się może policja wypowie ile wystawiła mandatów Ukraińcom, a ile Polakom, to będzie miarodajne, a nie jakieś szczucie przez ruskich trolli internetowych

W mediach społecznościowych wrocławianie przekonują, że większość imprezowiczów, to obywatele Ukrainy. - To co "wyprawiają" dawna wymaga interwencji - czytamy. - Jak widać, nie do końca rozumieją na czym polega gościnność - pisze ktoś inny.
Ja #!$%@?, już się zleciały fajnopolaczki ze swoim A U WAS MURZYNÓW BIJOM! xD


@rolnik_wykopowy: Po prostu OP nie przedstawia żadnych dowodów. A nie pomyłka jego "dowodem" jest artykuł, gdzie ktoś tak napisał, bo usłyszał od kogoś innego i komentarze na facebooku. Już pomijam, że sam OP nie jest z Wrocka to nie ciężko by znaleźć artykuły o dużej ilości imprez/grillów organizowanych w różnych miejscach w mieście np. tu.
Kwestia
@Ogau Ale to Ty latasz po jakiś wałach i jeszcze mówisz żebym zobaczył jak tam jest :D

Współczuję Ci, że nie masz takiego komfortu gdzie możesz wyjść sobie z domu na ogród tylko żeby zrobić grilla musisz latać po jakiś wałach czy krzakach. Tak zawsze mógłbyś zaprosić znajomych na tarasik w ogrodzie no ale na balkonie grilla nie zrobisz ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nic nie dopadło bo wystarczy
Co do zarobków na morzu to może faktycznie się nie wypowiadaj bo w miesiąc idzie wyciągnąć tyle co nauczyciel w rok


@Caracas: łohoho, to kupa kasy. Nauczyciele są u nas świetnie opłacani przecież. Rzeczywiście opyla się nie uczestniczyć w wychowaniu własnych dzieci xD

Ty latasz po jakiś wałach


@Caracas: a to coś złego, że ma się znajomych w mieście i się z nimi spotyka? W sumie jak się mieszka na
@Ogau No cóż to widocznie miałem takie szczęście w życiu, że będąc w krajach Azji, Afryki (Kenia, Zanzibar) czy tych różnych Turcji lub Egiptow nigdy niczego nie złapałem a inni co probiotyków nie brali spędzili dzień na safari w WC ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pewnie lekarz też się mylił a Ty wiesz najlepiej zapomniałem :D

Policzmy mieszkasz w tym Wrocławiu pracujesz od 9 do 17 od poniedziałku do
W dodatku za jakieś śmieszne 7-8 k na rękę


@Caracas: serio tak mało płacą za robotę na statku? To w moim biurze lepsze stawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Policzmy mieszkasz w tym Wrocławiu pracujesz od 9 do 17 od poniedziałku do piątku


@Caracas: od której chcę, najczęściej od 7.

Dojeżdżasz do pracy 1.5 h


@Caracas: 25 minut. Na HO 0 minut

Czyli nie ma Ciebie
@Ogau Czy Ty bierzesz pod uwagę, że na statku jest:

Siłownia
Sauna
Rower 3D (z googlami)
Basen
Kino
Sklep wolnocłowy
Stołówka
i jako oficer możesz z tego korzystać po pracy i za free?
Nie licząc oczywiście sklepu.
Jak w domu idziesz na siłownię to też wliczasz to w pracę? Rozumiem, że jak w domu chodzę na siłownię to dla przyjemności a tam bo w pracy :D Ja jeb## nieźle.

Jak siedzę sobie