Wpis z mikrobloga

dlaczego nie lubię ukraińców:
-zajmują polakom miejsca pracy
-rzadko znają angielski i ciężko się z nimi porozumieć
-wielu z nich do dzisiaj czci bandere i innych zbrodniarzy
-mają wkurzający język
-zabili mojego prapradziadka na wołyniu i spalili mu dom
-często nadużywają faktu że są ofiarami konfliktu dla swoich korzyści
#oswiadczenia #ukraina
  • 112
  • Odpowiedz
@jestem_tunowy: Następny oświecony, gościu ten gowno kraj z kartonu jeszcze się jakoś trzyma dzięki temu ze stanowiliśmy dobry kierunek rozwoju dla tych ludzi i chcieli tu przyjeżdżać.
Powiedz jaka pracę Ci zabierają? Przy łopacie? Jeśli tak to znaczy że się nawet do tego nie nadajesz, a to akurat tylko i wyłącznie źle świadczy ale o Tobie.
Może pracę biurową? Jeśli ludzie beż znajomości języków obcych i bez znajomości języka kraju w
  • Odpowiedz
zajmują polakom miejsca pracy


@jestem_tunowy: koleś przyjeżdża z wioski pod Kijowem, bez języka, bez obycia w standardach innych niż postsowieckie gówno i wygryza Polaka z pracy.

Pytanie: ile warty jest taki Polak?
  • Odpowiedz
rzadko znają angielski i ciężko się z nimi porozumieć


@jestem_tunowy: o czym ty piszesz? przecież z nimi bez mniejszych problemów dogadasz się po polsku xD ukraiński i polski to najbardziej podobne do siebie języki
  • Odpowiedz
@jestem_tunowy: 1. Praca nie jest niczyja własnością, 2.z pl wyjechało przez ostatnie 20 lat ok 4 000 000 osób które zajęło innym mieście pracy na zachodzie 3. W pl jest problem z brakiem rąk do pracy a nie bezrobociem. 4 jeżeli jakiś Ukrainiec zabral ci miejsce.pracy to musisz być #!$%@? pracownikiem bez kwalifikacji.
  • Odpowiedz
-często nadużywają faktu że są ofiarami konfliktu dla swoich korzyści


Jest bardziej wkurzająca grupa ludzi, która nie dość, że nadużywa faktu ofiary ludzi ich garbatonosych 'przodków', z którymi często nie mają nic wspólnego to jeszcze podają znacznie zawyżone liczby, albo domagają się mienia bezspadkowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz