Wpis z mikrobloga

Nasz neuropejski specjalista od podatków i ekonomii, który tak zaciekle atakuje Konfederację i jej wyborców będzie miał co robić w wakacje. Otóż kupił sobie gry dla dzieci więc nawet z piwnicy nie będzie musiał wychodzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa #bekazprawakow #konfederacja #4konserwy
USSCallisto - Nasz neuropejski specjalista od podatków i ekonomii, który tak zaciekle...

źródło: 4F932CC0-1109-416C-AAAF-BC7936933BC7

Pobierz
  • 101
@Nester86: Tłumaczenie na plebejski: Ja mu nic nie zabraniam, tylko krytykuje granie w gry, dla dzieci jako stary chłop, bo jest to oznaka małej dojrzałości emocjonalnej. Wy myślicie, że krytyka to z miejsca zabranianie, bo jesteście bardzo wrażliwi na wytykanie wam braku dojrzałości emocjonalnej - bo podświadomie wiece, że to negatywna cecha
@USSCallisto: Tak, bo Konfederacja to poważna partia. Same oszołomy, konfabulanci, fanatycy religijni i demagodzy. A jedyny normalny, do którego nie mogłem się przyczepić, kilka tygodni temu pożegnał sie z partią
@USSCallisto No nie wiem mordko. Sam mam 27 lat, pracuje, ostatnio złożyłem kompa i często po robocie albo w wolne dni lubię sobie popykać w gierki. Właśnie głównie przez to, że jestem dorosły stać mnie na kompa do grania oraz na kupno gier xD
@czlowiekzcegla: no fajnie, cieszę się. Jednak zupełnie nie o tym pisałem. Już wyjaśniałem wcześniej.

Piszę o konkretnym użytkowniku, konkretnej grupy trollowni politycznej na wykopie. Użytkowniku, który tworzy kilkanaście wpisów dziennie o Konfederacji, atakujący jej wyborców i "prawactwo". Codziennie wciela się w specjalistę od ekonomii i podatków, aby napisać mniej więcej "kuce to debile, oni o prowadzeniu biznesu gówno wiedzą, a łapią się na populizmy Memcema".

Wpis miał na celu ukazanie, że
@USSCallisto Ale kuce to są debile, więc nie widzę tu żadnego problemu. Nawet jeśli typ siedzi i pisze całe dnie komentarze na jakikolwiek temat to nie znaczy, że jest dzieciakiem. Równie dobrze może siedzieć w pracy, tak jak ja teraz, i sobie pisać w wolnych chwilach dla zabicia czasu.
Zelda to gra dla małych chłopców, z historią, tematyką i otoczką mającą kreować ich rozwój. Granie w nią i wiplerowanie sobie do niej jako 20-30 letni chłop to oznaka infantylności.


@RzutKamieniem: dzieciaki graja w robloxa, minecrafta i fortnite'a a nie w zelde. zelda jak i caly switch jest mocno nastawiony na ludzi 30+ ktorzy nostalgiuja za starymi konsolami i grami nintendo
SmugglerFan - >Zelda to gra dla małych chłopców, z historią, tematyką i otoczką mając...
@mojnicknawykopie Widzisz ja szkole już jednak trochę czasu temu skończyłem, ale dalej mówię że coś zrobiłem czy zrobię w wakacje. Głównie dlatego, że okres wakacyjny to okres wakacyjny bez względu na to czy jesteś dzieciaczkiem czy dorosłym. Tym bardziej jeśli ktoś ma własne dzieci albo ma dzieci w rodzinie to mówi w ten sposób z przyzwyczajenia.

Nie wiem czy wiesz ale nikt nie zabrania mówić dorosłym w taki czy inny sposób. Prędzej