Wpis z mikrobloga

Nasz neuropejski specjalista od podatków i ekonomii, który tak zaciekle atakuje Konfederację i jej wyborców będzie miał co robić w wakacje. Otóż kupił sobie gry dla dzieci więc nawet z piwnicy nie będzie musiał wychodzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa #bekazprawakow #konfederacja #4konserwy
USSCallisto - Nasz neuropejski specjalista od podatków i ekonomii, który tak zaciekle...

źródło: 4F932CC0-1109-416C-AAAF-BC7936933BC7

Pobierz
  • 101
@USSCallisto: co złego jest w graniu w gry? Ja też gram, uwielbiam patostreamy, oglądam każde fame mma itd, i w żadnym wypadku nie wpływa to negatywnie na moje sukcesy w życiu osobistym czy kompetencje w prowadzeniu firmy xD
@krl_krl: Rozumiem że jako dojrzały człowiek jesteś fanem kina niemego? Czy tylko zwykła #!$%@? w stylu Rambo oznacza dojrzałego człowieka?
Bo można mieć i 40 lat i oglądać Marvela, bo człowiek za małolata mógł czytać komiksy i widzi film Marvela więc idzie na taki film, albo dalej kupuje komiksy. No faktycznie mądra prawacka logika XD
masa dorosłych facetów gra w gry. Dziecinne jest myślenie że jak ty czegoś nie robisz to musi to być złe


@Nester86: Ale #!$%@? nie w takie. Są gry dla dorosłych, tak jak i są filmy dla dorosłych. A tu chodzi o to, że Zelda i Minecraft to tytuły kierowane do trzynastolatków.
@USSCallisto: ja jeszcze rozumiem w latach 90 i januszy, ale jakim trzeba byc low iq braimletem, by traktoc gierki jako gorsze hobby. Ludzi rozwiazujacych sudoku tez cisniesz? XD
Skasowane komentarze to wybitne pokazy nieumiejętności czytania ze zrozumieniem, jak by ktoś pytał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@USSCallisto: To w takim razie nie musiałeś ich usuwać, wszyscy by się pośmiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli z mojego wpisu wyciągnąłeś tylko wniosek, że atakuję tego dzbana za fakt, że gra w gry to gratuluję umiejętności czytania

ze zrozumieniem i ogólnej interpretacji xD

Ale
Faktycznie, gra nie jest dla 6-7 latków. Pomyliłem się. To jest bardzo dojrzała produkcja.


@USSCallisto: ale co oznacza rekomendacja od pegi to się doedukuj bo się tylko ośmieszasz podając jako argument ten rating.
strategie ekonomiczne które są zbyt trudne/skomplikowane dla dzieci mają 7 często

to głównie ocenia zawartość treści jak przemoc, seks, narkotyki, wulgarny język, poruszanie tematów typu gwałt, nagość.
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: i co to ma do rzeczy? Gra jest przeznaczona dla dorosłego człowieka dzięki temu? xD

@mdlejtecole @Andrzejuniedenerwuj @Tagnk @RoyKeane @T0pi5 @nyanian @Virek2 @andrzej-roman @lagomorph
widzę kolejni, którzy nie potrafią zrozumieć kilku prostych zdań w języku polskim. xD Przeczytajcie post tłumaczący jak debilom czego dotyczy mój wpis i dlaczego go napisałem, a nie wsadzacie w moje usta słowa, których nie wypowiedziałem.