Wpis z mikrobloga

Nasz neuropejski specjalista od podatków i ekonomii, który tak zaciekle atakuje Konfederację i jej wyborców będzie miał co robić w wakacje. Otóż kupił sobie gry dla dzieci więc nawet z piwnicy nie będzie musiał wychodzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa #bekazprawakow #konfederacja #4konserwy
USSCallisto - Nasz neuropejski specjalista od podatków i ekonomii, który tak zaciekle...

źródło: 4F932CC0-1109-416C-AAAF-BC7936933BC7

Pobierz
  • 101
@krl_krl: i jak mam nie kasować takich komentarzy kiedy są zwyczajnie głupie? To nie ból dupy, po prostu eliminuję z dyskusji największych baranów. Zauwaz, że nie skasowałem każdego komentarza, który się ze mną nie zgadza. Kasuję najgłupsze przypadki, do których właśnie udowodniłeś, że należysz.
@Nester86: Tak samo jak mnóstwo dorosłych facetów ogląda różnej maści filmy, a chyba każdy uzna, że 25-letni chłop bijący się o bilet na filmy Pixara jest infantylny? XD Fałszywa ekwiwalencja, Zelda to gra dla małych chłopców, z historią, tematyką i otoczką mającą kreować ich rozwój. Granie w nią i wiplerowanie sobie do niej jako 20-30 letni chłop to oznaka infantylności.
@USSCallisto: A ja myślałem że konfederacja jest za wolnością. Po co usuwasz komentarze? Co cie obchodzi że "są głupie"? Jak są głupie to pokaż je ludziom a usuwając je tylko udowadniasz, że się tobie i twojej "wizji" nie spodobały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czepianie się kogoś że sobie kupił gierke i w nią gra to jest w ogóle kwintensencja twojego rozumowania - jak jesteś wyborcą konfederacji to
@RzutKamieniem: dobrze że ty jesteś taki dorosły. Rozumiem że nawet polubiłeś ten kij w dupie co masz? Tak samo jak oglądanie chińskich bajek. Pozwólmy ludziom robić co chcą póki nie krzywdzą innych.
@Nester86: A czy ja mu zabraniam? Czy komentuje infantylność grania w gry, dla dzieci podchodząc pod 30'stkę? XD

Kolejny aspekt infantylności tej generacji, jest to że wy wszystko inne, niż afirmację waszych preferencji i poglądów bierzecie za opersję, kij w dupie i zabranianie wam czegoś XD Nikt was nigdy nie może wyprowadzić ze strefy komfortu i krytykować waszych standardów, bo chyba podświadomie sami wiecie jakie są prymitywne i wytknięcie wam tego
@USSCallisto: Nie, nie jesteś - tylko przypadkowo 90% twojej aktywności to #bekazlewactwa i bronienie konfy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czepiasz się go, że kupił "grę dla dzieci" i że będzie w nią grał w wakacje i dzięki temu nie bedzie musiał z piwnicy wychodzić , więc uważam, że mój wpis jest w ciągu dalszym trafny a jak go nie rozumiesz to już nie moja sprawa. Pamiętaj #