Wpis z mikrobloga

Tak se wrzucę, bo mimo, że nie jestem fanem tych otwartych pustych zeld to dzisiaj zdażyłem już przeczytać, że nowa zelda wygląda jak shadow of the colosuss na ps2 albo ma gorszą grafikę niż GTAV na xboxie 360 XD

Jak by ktoś nie znał MVG i zastanawiał się co to za typ to gościu jest programistą z kilkudziesięcioletnim stażem. Na jego kanale jest wiele filmów wyjaśniających zagadnienia optymalizacji gier niskopoziomowo na starszych konsolkach czy działania różnych emulatorów (sam jest współautorem kilku).


Sam też oficjalnie odpowiada za wiele portów gier na różne sprzęty w tym i na switcha. A typ też nie ma powodów chwalić za bardzo nintendo, bo te dziadygi zbanowały mu już kilka filmów na jego kanale.

#nintendo #nintendoswitch #gry #zelda
Kryspin013 - Tak se wrzucę, bo mimo, że nie jestem fanem tych otwartych pustych zeld ...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kryspin013: nie wiem, co robi konkretnie, jeśli o to pytasz. mówił tylko, że z nightdive się rozstał na pokojowych warunkach.

w ogóle ja nightdive uwielbiam, kupuję ich gry na steamie i switchu jednocześnie, bo robią mega robotę z tym kex engine. w tym momencie gram na switchu w quake i zabawa jest przednia.
  • Odpowiedz
Nic, po prostu nie jest zatrudniony bezpośrednio przez nich.


@Kryspin013: niby dlaczego? wydawca a developer to dwie różne firmy przecież XD on pracuje dla LRG, nawet w filmiku o tym mówi.
  • Odpowiedz