Wpis z mikrobloga

Tak se wrzucę, bo mimo, że nie jestem fanem tych otwartych pustych zeld to dzisiaj zdażyłem już przeczytać, że nowa zelda wygląda jak shadow of the colosuss na ps2 albo ma gorszą grafikę niż GTAV na xboxie 360 XD

Jak by ktoś nie znał MVG i zastanawiał się co to za typ to gościu jest programistą z kilkudziesięcioletnim stażem. Na jego kanale jest wiele filmów wyjaśniających zagadnienia optymalizacji gier niskopoziomowo na starszych konsolkach czy działania różnych emulatorów (sam jest współautorem kilku).


Sam też oficjalnie odpowiada za wiele portów gier na różne sprzęty w tym i na switcha. A typ też nie ma powodów chwalić za bardzo nintendo, bo te dziadygi zbanowały mu już kilka filmów na jego kanale.

#nintendo #nintendoswitch #gry #zelda
Kryspin013 - Tak se wrzucę, bo mimo, że nie jestem fanem tych otwartych pustych zeld ...
  • 49
@programista3k Jasne, prosty przykład. Pamiętam co się działo gdy okazało się, że mapa z Far Cry Primal to mocno przerobiona mapa z Far Cry 4 ( ͡º ͜ʖ͡º) Gdy robi to Nintendo w Totk mamy GOTY 2023
nie pisze, że jest z nią coś nie tak ale nie zasługuje na takie noty a 75/100 to nadal dobra gra.


@Rooofie: to czego Ci brakuje, żeby zasługiwała na takie noty? "nie pisze że coś nie tak", ale jednak nie tak? ( ͡º ͜ʖ͡º) botw to kultowa gierka, totk zapowiada się, że też. Więc co ssie pałkę panie miras, że pan taki oszczędny w punktacji? nic,
@Kent_Brith: Rozumiem, że prześwietliłeś tych wszystkich fanboyów i wiesz, że pod innymi grami hejtowali te dropy fpsów, a tutaj im nie przeszkadza bo to od Nintendo? Bo przecież nie może tak być, że faktycznie im to nie przeszkadza bo cała reszta gry to w zupełności rekompensuje?
@LuckyLuke_2776: Nie grałem jeszcze w TotK i możliwe, że w tej części się to zmieniło (w co wątpię) ale kilka przykładowych rzeczy, które WEDŁUG MNIE nie działały w Zeldzie BotW:

1. Brak dużych dungeonów - nasrali tych świątyń tyle z prostymi zagadkami, że potrafiło to zanudzić (ponoć w TotK jest lepiej)
2. Powtarzalność świata - mimo, że jest duży to jest bardzo monotonny. Wspinanie się na wieże niemal całkowicie skopiowane od
@paqo: Tak się akurat składa, że na tym forum jestem często z pewnych względów. Największych fanboyów już po nickach kojarze i pamiętam co pisali. Mi nowa zelda wisi i powiewa. Nie mój target, ale nie rozumiem ocen 10/10 dla gry która wygląda mocno kiepso, ma dropy , brak polskiej wersji językowej no i brak voice actingu.