Wpis z mikrobloga

@galek: to Ty piszesz o tym ze, zostales skrzywdzony wiec wszyscy byli, sa i beda skrzywdzeni. Smutne to Twoje zycie ale ogranij sie zamiast wypisywac Te swoje smutki na okrogalo!
@galek: z kazdego Twojego zdania i przemyslenia to wynika. Odpowiedz szczerze jakie bylo Twoje dziecinstwo i jak Ci sie wiedzie w zyciu w danej chwili? Jestes szczesliwy i spelniony?
świat nie jest uproszczony do czerni i bieli, podobnie jak nasze życie - jego wartość i postrzeganie zależą od perspektywy i subiektywnego doświadczenia obserwatora

Projektowanie swojej wizji świata jako uniwersalnej, nie uwzględniając zróżnicowania indywidualnych doświadczeń i perspektyw, jest błędem postrzegawczym.

Jednakże należy zdawać sobie sprawę z faktu, że ta porażka jest jedynie Twoim subiektywnym odczuciem


@DrGreen_2: To tylko twoje subiektywne odczucia :)

bełkot, mącenie wody, pilpul i dzielenie włosa na czworo,
@Melee_Creep: to wy twierdzicie, ze macie super obiektywne spojrzenie na świat, które jest subiektywnym spojrzeniem skrzywdzonych chłopców. Czujecie wielka niesprawiedliwość z tego powodu i na sile chcecie narzucić swój punkt widzenia nie akcueptujac ze ludzie widza świat pozytywnie. Jesteście w mentalnej depresji.
@Melee_Creep: nie zmienia w twojej perspektywie, nie wiem w jakim celu mam na sile widzieć wszystko w czarnych barwach kiedy jestem szczęśliwy i mam świetna rodzinkę. Dlatego powtarzałem to już kilka razy tutaj, wszystko jest subiektywne i narzucenie swojej wizji kompletnie nie ma sensu a widzę, ze antynatalisci to tacy weganie co na sile chcą wszystkich do okola przekonwertować bo odkryli wielka tajemnice
nie zmienia w twojej perspektywie


@DrGreen_2: W twojej perspektywie to tylko perspektywa :v)

wszystko jest subiektywne


Subiektywne stwierdzenie :v)

nie wiem w jakim celu mam na sile widzieć wszystko w czarnych barwach kiedy jestem szczęśliwy i mam świetna rodzinkę


Bo ty nie jesteś jedynym człowiekiem na świecie. To też tylko perspektywa?

odkryli wielka tajemnice


Nie "wielka tajemnica", to dość oczywiste.
@Melee_Creep: ale ja nie twierdze, ze moje spojrzenie jest obiektywne i jedyne prawdziwe - przeczytaj raz jeszcze co napisałem wcześniej. Nie narzucam mojego światopoglądu innym, co tez jest jednym z powodów dlaczego jestem szczęśliwszy niż Ty.
@DrGreen_2:

jestem szczęśliwy i mam świetna rodzinkę


Sęk w tym, że lepiej byłoby, gdybyście nigdy nie zaistnieli. Co więcej, wasze niezaistnienie byłoby nawet lepsze niż niezaistnienie tych, którzy tak szczęśliwi jak wy nie są. Dowód logiczny poniżej.

Nie narzucam mojego światopoglądu innym, co tez jest jednym z powodów dlaczego jestem szczęśliwszy niż Ty.


Za twoim "nienarzucaniem światopoglądu innym" kryje się nonszalancka aprobata dla szkodliwego zjawiska życia i tym samym narzucania go