Wpis z mikrobloga

@Musze_wygrac_zycie fotografia psów, chociaż za 2 godziny będę pierwszy raz na poważnie pracować z człowiekiem xD wolontariat w schronisku, długaśne spacery do lasu z psem, jakieś weekendowe wypady z różowym, próbowanie nowych knajp z różowym, spotkania z ziomeczkami, siłownia, gierki na PC, teraz ciepło się robi, to pewnie jakaś piłka czy rower jeszcze

#!$%@? ale dumny jestem z siebie, że parę linijek wyszło xD nawet nie brzmi jak spierdoks
Na tinderze to łatwiutko wyłapać bana i od razu perm


@Musze_wygrac_zycie: Za co niby? Za ogłoszenie? Nie kłam.
Co mi powie twój ginekolog? Albo udajesz teraz dziewczynę w internecie, albo po prostu masz o sobie zbyt duże mniemanie, bo jeżeli jesteś dziewczyną to propozycji związków miałeś/łaś multum, ale ci się kandydaci nie podobali.
@SPACE_MARINE: No nie wiem, ja tam wstawiłam zdjęcia kostek do WC, bo wrzucanie brzydkiej gęby w internet to dla mnie przesada i nigdzie nie wrzucam, albo kasuję po minucie. Na drugi dzień perm bez możliwości odwołania.
Ginekolog Ci powie, że nie może mnie w ogóle dopochwowo zbadać, bo mam błonę dziewiczą (tzw. VIRGO)
Nie miałam propozycji związków.
No nie wiem, jak tam wstawiłam zdjęcia kostek do WC, bo wrzucanie brzydkiej gęby w internet to dla mnie przesada i nigdzie nie wrzucam, albo kasuję po minucie. Na drugi dzień perm bez możliwości odwołania.


@Musze_wygrac_zycie: Banują trolli, a twoje zachowanie wskazywało na troll. Załóż kolejne normalne i gwarantuję ci że jeszcze dziś stracisz dziewictwo.