Wpis z mikrobloga

Polska ma dwie linnie metra na caly kraj, a Stany setki albo tysiace


@zapomnialemhaslo: XDDD

Stany mają 15 systemów metra na które składa się 86 linii.

Zapewne dlatego, że nie ma agresywnych "komentarz usunięty przez moderatora".


@Scybulko: trzeba amerykańcom napisać że jak im państwo zabierze 60 zarobków to też będą mieli spokój jak w Polsce.
W Polsce z 10 bezdomnych może całkowicie zdezorganizować jeden z największych węzłów komunikacyjnych w kraju
@zapomnialemhaslo: milion urwa XD tak się składa, że często dojeżdżam do biura warszawskim metrem (mam prace hybrydową, więc nie codziennie) i nigdy nie widziałem w metrze chlewu w porównaniu z tym co się dzieje z komunikacją miejską w USA. (Wiadomość dla moderacji - kolor bohaterów filmu jest przypadkowy. Postujący nie sugeruje żadnych rasistowskich przekonań).
Scybulko - @zapomnialemhaslo: milion urwa XD tak się składa, że często dojeżdżam do b...
@Scybulko: jak sytuacje w Warszawie oceniasz na podstawie godzin spedzonych w komunikacji + paru filmikach z burd, a sytacje w USA tylko na podstawie filmikow z burd to nie dziwie sie, ze tak myslisz ale taka ocena sytuacji nie ma zbyt wiele wartosci

myslisz, ze w komunikacji miejskiej w USA nie da sie zrobic takiego ladnego zdjecia jak zrobil Posobiec? oczywiscie, ze sie da

a jaranie sie tym, ze ktos zagranica
@banzi: byłem w tamtym roku w NY i muszę przyznać że oglądając te filmiki z Nowojorskiego metra byłem przerażony. Na moje nieszczęście pierwszy przejazd zaczął się od tego że jakiś ćpun łaził w te i wewte między wagonami i coś odburkiwał do ludzi.
W innych przejazdach na szczęście było w miarę spoko, ale pewnie dlatego że bujałem się głównie po dolnym Manhattanie i najdalej zajechałem na stadion Yankeesów.
@zapomnialemhaslo: No ale jak nie mam oceniać komunikacji miejskiej w Warszawie skoro mieszkam w Warszawie od wielu lat? XD Myślę że mogę ją ocenić. Widziałem #!$%@? dresów, ale nigdy nie było takiego chlewu jak na filmie który wrzucałem wyżej. Ja nie wątpię że w metrze w USA też można nagrać cywilizowany film, ale z komentarzy z filmu wrzuconego przez OPa wynika, że w USA nie jest to naturalne, dlatego komentujący piszą
jedne z najbezpieczniejszych ulic na świecie.


@revente: byłyby najbezpieczniejsze gdyby nie czeczeni i inni kaukazianie a policja jakby reagowała a nie tylko się obijała w tych radiowozach i pilnowała prawidłowego parkowania