Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #p0lka #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #samotnosc #wyznanie #tinder

Na Wykopie pojawiłem się kilka miesięcy temu. Możecie mi wierzyć lub nie, ale mój pobyt tutaj bardzo zmienił moje postrzeganie świata. Niektóre z historii, które tu przeczytałem, zostaną we mnie na długo.

Uświadomiłem sobie wiele rzeczy, które dotyczą również mojego życia.

Obecność tutaj spowodowała, że nabrałem dużego dystansu do kobiet. Nie, mizoginem nie zostałem, ale zmieniłem swoją postawę względem kobiet. Nie byłem i nie będę dla nich bez powodu nieuprzejmy. Ale nie będę też spolegliwy, ani nawet jakoś szczególnie miły, chyba, że spotkam się z sympatią ze strony którejś z nich. Wtedy mogę odwdzięczyć się tym samym.

Nie sądziłem nigdy, że aż tak wiele kobiet jest tak wyrachowanych i pozbawionych uczuć, chciwych i próżnych.

O ile jeszcze rok temu rozważałem szukanie dziewczyny, teraz uznałem, że to kompletnie nie na sensu. Kiedyś pisałem o powodach, ale w skrócie tylko dodam, że dopóki nie będę zarabiał więcej, nie mam szans na związek. A że nie chcę wiązać się z kimś, kto doceni mnie dopiero, gdy będę więcej zarabiał, to już wolę być sam i swoje przyszłe, wyższe zarobki przeznaczyć dla siebie.

Wykop otworzył mi oczy na wiele rzeczy. Odkąd tu jestem zmieniłem się i to bardzo.
  • 64
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Dopadł Cię "syndrom wykopka". Mam tu konto 15 lat, a w realu jestem na wykopie od około 16... Jak będziesz brał do siebie wszystko, co tu widzisz, to wylądujesz w Choroszczy, albo w konfederacji...
Co do dziewczyn, to to co widzisz na wykopie podziel na 4 i może będzie zgodne z prawdą... Dziewczyny nie są złe (byłem 2x w związku z dziewczynami poznanymi na wykopie- kiedyś lokalni użytkownicy organizowali sobie
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Przecież tu głównie piszą dzieci. O ile potrafia zmyślać historie o kobietach z tindera, że mają 100 parnerów to w przypadku poważniejszych tematów jak dzieci, intercyzy, zasiłki, alimenty, rozwody to bardzo się gubią.
To są ludzie, którzy uważaja, że samotne kobiety z dzieckiem bez uznanego ojcostwa dostaja od panstwa alimenty XD
Myśl swoją głową, bo ludzie siedzący w piwnicy niewiele ci powiedza o innych ludziach.
  • Odpowiedz
Przeczytałem praktycznie wszystkie te wypociny w komentarzach i połowa osób wypowiadających się tutaj to #!$%@? przegrywy i cuckoldy. To o czym napisałeś w poście to czysta prawda i fajne, pragmatyczne podejście. Co do wykopków z tagów przegryw, blackpill itp. no to wiadomo, że należy dzielić przez 10 to co piszą i przesiewać przez własne filtry - oni myślą, że chłop, który jest chadem nie myśli o poważnym związku, bo może ruchać w
  • Odpowiedz
Ale nie będę też spolegliwy


@Kopytnik_1: jeżeli potrzebowałeś wykopu by przestać być pantoflem/popychadłem czy simpem to zgaduję, że jeszcze długa droga przed Tobą by się nauczyć jak działa życie.
  • Odpowiedz
@Ana77

To są ludzie, którzy uważaja, że samotne kobiety z dzieckiem bez uznanego ojcostwa dostaja od panstwa alimenty XD


A nie dostają? O Funduszu Alimentacyjnym słyszałaś?
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: to co napisałeś to cope, żeby oszukać mózg. Zarabianie więcej wcale nie oznacza, że będziesz miał powodzenie. Jest wielu samotnych milionerów.

Ludzie używają takich mechanizmów jak ty, żeby unikać tego co trudne
  • Odpowiedz
Według mnie i tak powinieneś próbować nawet w tym momencie, w którym się znajdujesz. Jeśli nie będzie próbował teraz to w przyszłości będzie tylko gorzej bo co raz więcej kobiet będzie pozajmowanych, starych, z dziećmi albo #!$%@?.

@Fridlevich: i bardzo dobrze, krzyżyk dla nich na drogę. Najważniejsze to zrozumieć że kobieta to tylko kobieta, pasje, zainteresowania, praca i czas wolny są znacznie ważniejsze w życiu.
40 latek ma szansę znaleźć 20
  • Odpowiedz
Masz neta, sprawdz na czym polega FA i jakie ma wymagania.


@Ana77: ło matko, ale przynudzasz. Wiem na czym polega FA, użyłem skrótu myślowego, oczywistego chyba dla wszystkich. Należą ci się alimenty, których nie możesz wyegzekwować, dostajesz hajs z FA. No chyba, że baba jest na tyle nieogarnięta, że mimo iż alimenty jej się należą, to nie idzie do sądu o ich uznanie. Ale o upośledzonych życiowo tu nie piszemy chyba.
  • Odpowiedz
@nanotecz: Jak chcesz wyegzekwować z ojca, którego nie ma?
No i mozna dostac max 500 zł i to tylko gdy nie przekraczasz progu dochodowego.
  • Odpowiedz
@Fridlevich

Będzie się rozwijał po swojemu w swoim czasie niczym nie przymuszony.
Trafi się w czasie jakaś kobieta, wspaniale, ułoży mu się z nią jeszcze lepiej, ale poświęcać specjalnie czas jak ja żeby potykać się o same materialistki to gorsze niż przegryw bo jest jakieś dziwne parcie ze strony rodziny. Już lepiej z nikim nie być niż z taką babom.
  • Odpowiedz
@Fridlevich: No to nigdy nie znajdę, gdzie problem?
Jak bym się źle ze sobą czuł to jak kobieta rozwiąże ten problem? Jak kobieta zobaczy że facet sam się ze sobą źle czuje i żali to sama odejdzie.
Jak facet się dobrze czuje, ma pasje, hobby, potrafi sobie organizować czas to potrafi to zrobić bez kobiety jak i z kobietą.
  • Odpowiedz