Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #p0lka #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #samotnosc #wyznanie #tinder

Na Wykopie pojawiłem się kilka miesięcy temu. Możecie mi wierzyć lub nie, ale mój pobyt tutaj bardzo zmienił moje postrzeganie świata. Niektóre z historii, które tu przeczytałem, zostaną we mnie na długo.

Uświadomiłem sobie wiele rzeczy, które dotyczą również mojego życia.

Obecność tutaj spowodowała, że nabrałem dużego dystansu do kobiet. Nie, mizoginem nie zostałem, ale zmieniłem swoją postawę względem kobiet. Nie byłem i nie będę dla nich bez powodu nieuprzejmy. Ale nie będę też spolegliwy, ani nawet jakoś szczególnie miły, chyba, że spotkam się z sympatią ze strony którejś z nich. Wtedy mogę odwdzięczyć się tym samym.

Nie sądziłem nigdy, że aż tak wiele kobiet jest tak wyrachowanych i pozbawionych uczuć, chciwych i próżnych.

O ile jeszcze rok temu rozważałem szukanie dziewczyny, teraz uznałem, że to kompletnie nie na sensu. Kiedyś pisałem o powodach, ale w skrócie tylko dodam, że dopóki nie będę zarabiał więcej, nie mam szans na związek. A że nie chcę wiązać się z kimś, kto doceni mnie dopiero, gdy będę więcej zarabiał, to już wolę być sam i swoje przyszłe, wyższe zarobki przeznaczyć dla siebie.

Wykop otworzył mi oczy na wiele rzeczy. Odkąd tu jestem zmieniłem się i to bardzo.
  • 64
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 uważaj, bo na wykopie wszystko jest mega zakrzywione, a im bardziej tym nasiakniesz, tym bedzie ci ciężej kogoś poznać. Nie dziwi cie ilość negatywnych historii na temat kobiet i ani jednej na temat mężczyzn?
  • Odpowiedz
@damianooo8: cóż, jego wybór. Ciekawe jak to będzie wyglądało, pozna w pracy kobietę, do której wbrew sobie coś poczuje, ona do niego, ale nic z tym nie zrobi, ba, jak ona zrobi pierwszy krok to ją odrzuci, zwyzywa że na pewno leci na jego hajs z przyszłości i w przyszłości go zdradzi bo naczytał się na wykopie że takie są sytuacje i nim wejdzie w związek to już zerwie z dziewczyną
  • Odpowiedz
A manleta #!$%@?ę znasz?


@RyouNarushima: Kogo? Kurde, znowu ten dziwny slang xD

Uważaj, bo na wykopie wszystko jest mega zakrzywione, a im bardziej tym nasiakniesz, tym bedzie ci ciężej kogoś poznać. Nie dziwi cie ilość negatywnych historii na temat kobiet i ani jednej na temat mężczyzn?


@Mirkova: Co ma go dziwić, jak to przecież tylko te baby są złe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 1
@AlienFromWenus: Nie uważam, że wszystkie kobiety "lecą na hajs". Ba, myślę, że takich materialistek nie jest wiele. Tu chodzi o coś innego i to akurat znam z mojego życia, a nie z wykopu. I to o czym zaraz wspomnę nie świadczy źle o kobietach, bo mówi o ich pragmatycznym podejściu do życia. Otóż mieszkam w Warszawie, wiele razy spotykałem się z kobietami, które były lepiej usytuowane. To normalne, że szukają faceta
  • Odpowiedz
  • 1
@Mirkova: Dla mnie wykop nie stanowi odzwierciedlenia realnego świata. Nigdy i nigdzie nie miałem miejsca gdzie mógłbym sobie porostu ponarzekać, na przykład na to, co mi się nie podoba w kobietach. To nie jest tak, że kobiety są idealne, a mężczyźni źli albo na odwrót. Jednak wydaję mi się i to piszę zupełnie poważnie, pewne tendencje, których nie oceniam pozytywnie, widać u kobiet. Ktoś kto jest samotnym facetem i jest poddawany
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: czyli co jak poznasz dziewczynę, która ci się spodoba a ty jej i zrobi jakieś kroki w twoja stronę?

Dasz jej kosza słowami, że nikogo nie szukasz i wolisz być sam niż z jakąkolwiek kobietą, bo naczytaleś się o zdradach i ona na pewno za x lat zdradzi ciebie a w ogóle to zabierze ci twój przyszły majątek?
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

cóż, jego wybór. Ciekawe jak to będzie wyglądało, pozna w pracy kobietę, do której wbrew sobie coś poczuje, ona do niego, ale nic z tym nie zrobi, ba, jak ona zrobi pierwszy krok to ją odrzuci,


Myślę, że Twoja sytuacja jest czysto hipotetyczna. I raczej nie wychodzi poza szereg urojonych niemożliwych do spełnienia sytuacji stojących obok lądowania kosmitów w przyszły czwartek o 9:00 na moim podwórku.

Po 1. 90% osób
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: mgtow
Rób swoje
Sylwetka praca
Samodzielność
Zaradność

Studia
Znajdź pracę
Wyprowadź się od starych
Nawet na wynajem
Wiem że drogo ale czasem trzeba zacząć swoje życie

Dieta siłka sylwetka

Prawko auto

Odpal tndra w większym mieście np powyżej 100k osób

I wtedy to ty narzucasz swoją stawkę kobiece
Jak jesteś w top 20 facetów to kobiety są większymi spermairzami niż faceci seiro
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 wywiad bardzo dobry, ciekawy i myślę że w dużej mierze prawdziwy. Ogólnie temat rzeka na długie dyskusje, ale nie rozwijając przesadnie tematu chciałam zauważyć dwie rzeczy- po pierwsze kobiety jak świat światem wybierały silniejszych mężczyzn i nie jest to nagły wymysł 21 wieku. Po prostu teraz kobieta, która nie znajdzie odpowiednio silnego mężczyzny, nie musi na sile wiazac się by zapewnić sobie przetrwanie. Dwa- wbrew wykopkowym opiniom wymagania świata i mężczyzn
  • Odpowiedz
Ciekawe jak to będzie wyglądało, pozna w pracy kobietę, do której wbrew sobie coś poczuje, ona do niego, ale nic z tym nie zrobi, ba, jak ona zrobi pierwszy krok to ją odrzuc


@AlienFromWenus: Dokładnie tak. Z zasady oddzielam pracę i życie prywatne.
  • Odpowiedz
jeszcze rok temu rozważałem szukanie dziewczyny, teraz uznałem, że to kompletnie nie na sensu. Kiedyś pisałem o powodach, ale w skrócie tylko dodam, że dopóki nie będę zarabiał więcej, nie mam szans na związek. A że nie chcę wiązać się z kimś, kto doceni mnie dopiero, gdy będę więcej zarabiał, to już wolę być sam i swoje przyszłe, wyższe zarobki przeznaczyć dla siebie.


Wykop otworzył mi oczy na wiele rzeczy. Odkąd tu
  • Odpowiedz