Wpis z mikrobloga

162 212,34 - 5,05 = 162 207,29

31 Bieg Konstytucji 3 Maja

Założenie było złamać 24min, do tej bariery zabrakło paru sekund, ale i tak można uznać bieg za udany :)

Początek był mocniejszy, bo wjechał pierwszy kilometr w 4:32, ale potem już się uspokoiłem- 4:44, 4:50, 4:57 i 4:54. No i te nieszczęsne 50 metrów dodatkowe, które zajęły te parę sekund ponad 24 minuty (°°

Od 3 kilometra spuchłem, podbieg na most trochę sił jednak zabrał, ale gdy wjechał już płaski to jakoś szło utrzymać tempo poniżej 5:00 (òóˇ) taki mały sukces ()

Ogólne zadowolenie, ale i lekki niedosyt. Niemniej jednak plan treningowy przepracowany solidnie, cel praktycznie spełniony, życiówka wjechała - jest git ʕʔ

Czas wrócić do dłuższych dystansów, poprzeplatać czasami jakimiś mocniejszymi akcentami i forma na drugą część roku (półmaraton praski, maraton warszawski, bieg powstania warszawskiego + może jakieś lokalne biegi) będzie jak ta lala((oo))

Miłego dnia!

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt | Statystyki
duzybialymis - 162 212,34 - 5,05 = 162 207,29

31 Bieg Konstytucji 3 Maja

Założeni...

źródło: GarminConnect_20230503-113047

Pobierz
  • 9
@duzy_bialy_mis: Swoją drogą ja te same biegi planuje obskoczyć + Biegnij Warszawo i Bieg Niepodległości. Dawaj jeszcze 18.06 na Półmaraton Radomskiego Czerwca, wracam tam po kilku latach nieobecności bo się obraziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@duzy_bialy_mis: No dobra, to sam się będę smażył na tym przeklętym dla mnie biegu. Zawsze trafiałem na żar z nieba i kończyłem zgonem z czasem 2:15+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli w tym roku będzie to samo to przysięgam, że więcej tam nie wystartuje ( ͠° °)