Wpis z mikrobloga

@piotrsnow: sam sie ogarnij typie xd to nie ja ujmuję komuś tylko dlatego, że nie spłodził potomka, ale tak samo zostanie rodzicem nie jest powodem do stawiania kogoś na piedestale
o to mi chodzi, że niech każdy sam sobie znajdzie cel i sie w nim spełnia, cokolwiek to będzie, a nie jakieś januszowate "jak będziesz miał coś tam, to wtedy zrozumiesz/zmądrzejesz/dorośniesz"
  • Odpowiedz
Ale bol d--y o to, ze ktos ma dziecko i czuje sie spelniony. Jakis internetowy wieszcz bedzie tu innych umoralnial na temat szkodliwosci posiadania potomstwa. No ale tylko tyle moze, bo na jego nieszczescie wszysxy maja to w dupie i karawana jedzie dalej xD
  • Odpowiedz
Ja jestem w ogole ciekawy czy taki wsciekly antynatal jak widzi w pracy czy nawet domu kogos z dzieckiem to tez zaczyna wyzywac od szkodnikow i scierw XD


@duzeelobenc: nie wiem, co robia w prawdziwym zyciu, ale na wykopie antynatalisci to wybitnie agresywniejsza sekta, chyba nawet gorsza od trolli politycznych.
  • Odpowiedz
@switcher20 na pewno jest to bardziej dojrzałe od jojczenia jaki to świat jest okrutny na tagu #przegryw ;)

Ale abstrahując od wojenek: większość normalnych ludzi jest istotami socjalnymi. Lubią przebywać w towarzystwie innych ludzi, ale przede wszystkim gdy czyją się szczęśliwi - chcą się tym szczęściem dzielić. W skrajnym przypadku sprawienie przyjemności innej osobie może dostarczyć więcej satysfakcji niż doświadczenie tejże przyjemności.

Stąd np. taka popularność youtubowych reakcji na
  • Odpowiedz
bedzie tu innych umoralnial na temat szkodliwosci posiadania potomstwa. No ale tylko tyle moze (...) karawana jedzie dalej


@Capo_di_Sicilia: To tylko kwestia czasu aż się tą karawaną rozjebiesz. Nie da się ukryć, że im szybciej to nastąpi, tym lepiej będzie.
  • Odpowiedz
@switcher20: O ile rozumiem że posiadanie dziecka daje prawo do wyższości - przekazanie dalej genów, a więc spełnienie najważniejszego celu istnienia. To nie wiem co do tego ma dojrzałość. xD
  • Odpowiedz
@enron

Ale abstrahując od wojenek: większość normalnych ludzi jest istotami socjalnymi. Lubią przebywać w towarzystwie innych ludzi.


Tak jak osobniki gatunków niektórych innych zwierząt. I co z
  • Odpowiedz