Wpis z mikrobloga

@switcher20: najwieksza bk jest z tego jak ktoś myśli, że całe to "szczęście" to świadomy wybór "dorosłego" człowieka xd tak to właśnie działa, zrobisz bombelka i nagle cały twój świat kręci się wokół niego, zmieniają sie priorytety, o wielu rzeczach możesz zapomnieć i poważniej podchodzisz do życia i to wszystko dzieje się z "przymusu", a nie jak te pajace piszą, że oni "dojrzeli" do bycia rodzicem i dlatego robią bombla
  • Odpowiedz
@fff112: O to chodzi, że się podniecasz zrobieniem nowej istoty. Już w tamtym wpisie część osób wyjaśniła jak głupie to i szkodliwe było. No ale jak widać uważasz, że istnieje sens życia i polega on na zrobieniu sobie zabawki z "dobrze pracującym układem trawiennym" do srania w pieluchy i uśmiechu bombelka jak to określiłeś, tak aby tymczasowo dostarczać Ci zajęcia i "rozrywki". Zapominasz tylko, lub raczej po prostu wcześniej o tym
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom: ale po co wołasz do tego wysrywu z głębi swojej podszytej nienawiścią do świata i swądem wypalonych receptrorów dopaminowych bańki, jakby to była jakaś prawda objawiona?

Czemu coś tak podstawowego jak obieg materii w przyrodzie miałoby stanowić dla mnie źródło biadolenia o bezsensie życia?

Dla mnie życie to jedna wielka kosmiczna impreza i cieszę się iż moje geny będą uczestniczyć w tym eksperymencie dalej (może dotrwają do ewolucyjnego przeobrażenia się
  • Odpowiedz
@poleglem: ale dlaczego poczucie obowiązku nie może być dla kogoś sensem życia? osobiście #!$%@? kaszojady, ale nie zauważanie że nie każdy myśli tak jak ty jest tym co zarzucasz innym a sam prezentujesz, ogarnij się typie
  • Odpowiedz
@fff112: twój komentarz z wątku

Wcześniej mnie cieszyły gry, komputery, zabawa, szybkie samochody, chwlanie się przed znajomymi czy dziewczynami, potem dojrzałem i stwierdziłem, że w życiu ważniejsze jest coś innego niż te zabawki i to że nic po mnie nie zostanie..do tego trzeba dojrzeć ;)


@fff112: wydaje ci się że do tego "trzeba dojrzeć" bo żyłeś jakąś dziecinną iluzją wtłoczoną przez media. Do wniosku o którym piszesz dochodzą bystrzejsze nastolatki.
  • Odpowiedz