Wpis z mikrobloga

@Lewic taką listę zrobiłem
-Używany strój Rebelhorn Rebel 1500 zł
-Nowe rękawiczki Rebelhorn ST 300 zł
-Nowe buty Alpinestars SMX 6 V2 Drystar 850 zł
-Nowy kask HJC RPHA 70 biały 1550 zł
@Evarrrez: Nie wiem, jaki moto chcesz kupić, ale niestety tak to wygląda, że serwis kosztuje i nie kończy się na wymienia oleju i aku, jeśli ma to być zrobione porządnie. Ja kupiłem moto za 8800 + serwis z wymianą wszystkich płynów, filtrów, świec, regulacjami, montażem gmoli i innych dupereli wyszedł mnie 2.5k.

Co planujesz brać?
@Evarrrez: Nie widzę kompletnie sensu pakowania się w tak drogie buty i kombinezon. Po co? Kurtka z podpinkami jakaś tańsza na początek + spodnie moto z ochraniaczami.

Obecnie jako jeden z zestawów mam Rebelhorn Scandal + Broger California + Rebelhorn Tramp. Mozesz zawsze szukać fajnych okazji na OLX, ja tak dorwałem nowe Rebelhorny Scout za 250.

Kasku poszukaj czy na przykład nie ma ostatnich sztuk Nolana N87 gdzieś w sklepach.
@Evarrrez: Masz podane nazwy, szukaj w google + OLX. Ja też tak szukałem. Monitoruj Intermotors, Louis, RRmoto. Na insta widziałem reklamę kurtki Adrenaline z podpinkami poniżej 500. Na początek Ci starczy. Zrobisz prawko, zaczniesz jeździć, to sobie zaczniesz wydziwiać, jak bedziesz miał hajs.

Za 5k z serwisem to nie mam pojęcia, co dostaniesz, ale na bank strupa, który pochłonie sporo nerwów i kasy.
@Evarrrez 2k dałem teraz za cicuhy bez kasku bo kask miałem, a i tak muszę kupić jeszcze jedną parę butów. kupisz raz, a potem ew będziesz coś dokupywał, zmieniał albo posłuży ci długo. drogo jest na początku to fakt, ale potem z górki
Szukaj używek - ja wyrwałem fajną kurtkę Modeki z ochraniaczami barków, łokci i pleców za 200zł - gość kupił w sklepie, przez zimę przytył i sprzedał mi :D Taka kurteczka to lekko ponad tysiak. A przy nowych to unikaj #allegro - szukaj rzeczy tam, potem zobacz czy mają swój normalny sklep i tak zamawiaj - sprzedadzą Ci taniej niż na @allegro bo nie doliczają złodziejskiej prowizji ( ͡° ͜ʖ ͡
@gibbs: tak, jak masz mega szlifa który zdarza się rzadko. Ale poza tym jest codzienny komfort, poziom hałasu, wentylacja itd. To nie jest jednorazowa masaczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Evarrrez: za 400 mam skóra adrenalie kurtka plus spodnie. Tylko pytanie jaki rozmiar jesteś. A no i buty też adrenaline jakieś rozmiar chyba 42.
Jak chcesz to zaraz wyciągnę i foty porobię.
Przebieg to poprzedni właściciel 400-600km, ja w tym raz pojechałem i jednak moje poprzednie bardziej dopasowane xD