Wpis z mikrobloga

Jedyne co ich łączy to konserwatyzm.


@kerdian: no tak, zupełnie pomijalna sprawa, tylko w sumie najważniejsza która potem kształtuje praktycznie całość poglądów i planów socjalno-ekonomicznych danej partii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie potrafię zrozumieć.


@Wraczek: po prostu mają najlepsze pomysły, może poza konfederacją to wszystkie inne partie polityczne popierają ich projekty, albo tylko delikatnie je zmieniają i przedstawiają jako swoje "nowe". Coś jak coca cola, teoretycznie słabo, mnóstwo podróbek, a ludzie i tak wybierają oryginał.
Wymysliliscie sobie wroga


@Bloodhorn: w innym wpisie odpowiadasz za Mentzena na pytania których nie zadałem i nie odpowiadasz na zadane pytania. Nie wiem kto ma większe urojenia.
@Wraczek: Opozycja wcale nie chce wygrać.
Jestem tym przerażony, bo primo zastanawia mnie co niby chcą osiągnąć po trzeciej kadencji Pisu, Przecież tego kraju za #!$%@? już nikt nie odbuduje.
Secundo nawet nie wiadomo, czy będą po tych jeszcze jakieś wybory xD Nie wiem czy opozycja ma plan awaryjny jakby wjechała ostra dyktatura z Ziobrą w roli Himmlera.
No chyba, że fani teorii spiskowych mają rację i to teatr dla gojów.
- Populizm - jak sam korwin i memcen przyznał, to co mówią, to nie jest do realizacji a do zbierania "głupich wyborców"

- Katozamordyzm - tu nawet mocniej niż pis

- Pozorny liberalizm podatkowy jest również realizowany przez pis - 30k wolnej, brak dochodowego do 26 roku zycia, cit 9% czy w końcu estoński

- socializm - tutaj wiekszoc konfederacji jest za utrzymaniem wszystkich swiadczen socialnych


@Vosemite: Zapomniałeś dodać , że
Młodzi 18-39 lat głosują na młodzieżówkę pisu - konfederacje.


@Vosemite: Ciekawe jest takie postrzeganie partii, która na równi z Wolnościowcami najbardziej punktuje różne niekompetencje, błędy i wały PiS. Byłbyś uprzejmy wytłumaczyć, czemu tak ich postrzegasz?
@Vosemite no cześć homofobie pisiorze, dalej wklejasz mojego bajta którego znałeś sprzed 4 lat z kaczorem i różami? Może znowu będziesz pisał jakieś homofobiczne komentarze na moje temat?
Muszę znowu przypomnieć wszystkim jaki homofob pisior z ciebie, może znowu się ktoś zainteresuje jak podeślę kilka screenów co pisałeś.
c.....t - @Vosemite no cześć homofobie pisiorze, dalej wklejasz mojego bajta którego ...

źródło: temp_file.png5842281920221789362

Pobierz
@Vosemite czubku przecież to ty latasz za mną od roku, a płaczesz jak ci odpisze, to ty udawales mojego chłopaka żeby się potem z tego śmiać, to ty przerabiałeś screeny że niby do siebie piszemy, to ty zrobiłeś o mnie 6 wpisów, to ty robiłeś jakieś głosowania na mój temat, to ty stalkowales mój profil, żeby wydobyć bajta sprzed 4 lat z kaczorem i różami, to ty pisałeś homofobiczne komentarze, jesteś niezłym