Wpis z mikrobloga

@Bloodhorn: Discord konfedepisowski widzę w formie.

Kolejny głąb, który CELOWO manipuluje. @Moderacja czemu nie wezmiecie sie w koncu za to? @Sam_w_domu musiał za mną miesiąc latać i manipulować, póki nie wyłapał bana - nie zdziwie sie, jesli to twoje multi

Na screenie jest oczywiście ironia z konfederatów. Od początku istnienia profilu nie ukrywam się z głosowaniem na KO, na profilu mam tysiące wykopanych pisowskich afer, a przyjdzie taka ameba i jedynym
V.....e - @Bloodhorn: Discord konfedepisowski widzę w formie.

Kolejny głąb, który CE...

źródło: sssss

Pobierz
Discord konfedepisowski widzę w formie.


@Vosemite: nie wiem nie widzialem. Posluguje sie prywatnymi wiadomosciami na wykopie. Uzytkownik do mnie napisal i wyslal linka z easyupload.io z archiwum rar.

Podeslij linka chyba ze to tylko twoje urojenia jak zwykle zreszta xD

Kolejny głąb, który CELOWO manipuluje.


@Vosemite: niby jak manipuluje? Przeciez to twoje komentarze. Nie zostaly w zaden sposob przerobione czy zmanipulowane.

Nie wiem po co mi wrzucasz jakiegos screena z
@Vosemite: jakis wysryw z 4 plusami 2 ewidentnie heheszkowe wpisy goscia z 2019 roku (czemu nie z 2009? xD) i jeden screen o ktorym nawet pisalem wczoraj ze to jedyna wypowiedz jaka macie ze ktos glosowal bosak -> duda a #!$%@? o jakiejs zorganizowanej akcji i zarzucacie wszystkim wyborcom konfederacji ze glosowali w drugiej turze na dude co jest bezczelnym klamstwem xD

Typowe pisowskie lby. Wymysliliscie sobie wroga i atakujecie go
niby jak manipuluje? Przeciez to twoje komentarze. Nie zostaly w zaden sposob przerobione czy zmanipulowane.


@Bloodhorn: Chyba nie oczekujesz, że znajdę linka jakiegoś postu sprzed kilku miesięcy.

Manipulujesz wklejając screen i dopisując do niego, że jestem pisowcem. Celowo nie wklejając dyskusji wyżej. Moje bycie "pisowcem" można sprawdzić w 30 sekund wchodząc na profil i klikając zakładkę "wykopane" - pewnie 90% z tego to afery pisowskie i konfederackie.
Na mikroblogu dziesiątki wpisów
V.....e - >niby jak manipuluje? Przeciez to twoje komentarze. Nie zostaly w zaden spo...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-01 155525

Pobierz
Swoją drogą niezłe sekciarstwo się mnie uczepiło, że aż paczki do zwalczania moich komentarzy porobilście


@Vosemite: ja cos porobilem? Ty masz jakies harde urojenia koles xD

Dostalem 2 screeny na ktorych sie wsypales na kogo glosujesz a pisac to sobie mozesz co tam chcesz. Klamstwo ma krotkie nogi a z tego co czytalem na screenie ponizej to twoje nie dosc ze ma krotkie to jeszcze kacze (
Bloodhorn - >Swoją drogą niezłe sekciarstwo się mnie uczepiło, że aż paczki do zwalcz...

źródło: Neuropisowiec 02

Pobierz
Dokładniej to większość wyborcow bosaka głosowała na dude


@Vosemite: w #!$%@? ogromna wiekszosc. Normalnie 99,9%.

Głosy wyborców Krzysztofa Bosaka w II turze wyborów prezydenckich rozłożyły się w podobny sposób na Andrzeja Dudę (51,5 proc.) i Rafała Trzaskowskiego (48,5 proc.)


Zejdz na ziemie. Kogo to obchodzi?
@Wraczek: poprostu żyjesz w bańce medialnej i ci się coś wydaje, stąd twoje urojenia, że na PiS głosują tylko emeryci. Jeszcze te hasła upośledzone o nienawiści do wnuków :D Poprostu jesteście popłuczynami po PZPR i wartości rodzinne u wam podobnych nie istnieją. Dlatego mierząc innych swoją własną miarę, dochodzisz do takich wniosków. Bolesne zderzenie z dysonansem poznawczym?
Zejdz na ziemie. Kogo to obchodzi?


@Bloodhorn: Ale co kogo to obchodzi.

Najpierw robisz ze mnie pisowca, po udowodnieniu, że manipulujesz, próbujesz wmawiać, że praktycznie nikt kto głosował na bosaka nie zagłosował na dudę. Po udowodnieniu ci kolejnego kłamstwa, piszesz, że kogo to obchodzi xd

Co do większości - to prawda, 51% do 49 jest to minimalna większość, jednak jest to 2-3x więcej niż u wyborców innych kandydatów. Dlatego więc robienie
po udowodnieniu, że się manipulujesz


@Vosemite: gdzie cos udowodniles? Wiesz czym jest manipulacja? Wlasnie tym:

większość wyborcow bosaka głosowała na dude


na Andrzeja Dudę (51,5 proc.)


Idealny przyklad manipulacji rodem z TVP ( )

Zrobiliscie z tego glosowania na dude jakas prawde absolutna kompletnie ignorujac ze to wybory prezydenckie a nie parlamentarne w ktorych od dekad glosujecie na socjalistow ktorzy was ruchaja w dupe na zmiane