Wpis z mikrobloga

@Bloodhorn: i gdzie w tym screenie od pisowca sam w domu masz rzekome przyznanie się do głosowania na PiS? Xdd

Typ sam głosował na PiS (jest dowód powyżej - nic nie ucięte) i robi ze mnie pisowca xd i powiela to kolejny typ który podobno nie wie o co chodzi. Po udowodnieniu ze kłamiesz dalej w to brniesz a wiec robisz to intencjonalnie.
Pobierz V.....e - @Bloodhorn: i gdzie w tym screenie od pisowca sam w domu masz rzekome przyz...
źródło: ssss122
Typ sam głosował na PiS i robi ze mnie pisowca xd


@Vosemite: nigdy nie glosowalem na PiS wiec takie insynuacje sobie wsadz gleboko.

gdzie w tym screenie


@Vosemite: na*

- promuj partie na ktora glosujesz
- po co skoro wiadomo co robi PiS

Serio sie lejesz zurem teraz ze sie nie wsypales? XD

gdzie masz manipulacje?


@Vosemite: wyolbrzymianie czegos nadajac temu brzmienie jak napisalem wczesniej:

Normalnie 99,9%.


To wlasnie
Pobierz Bloodhorn - >Typ sam głosował na PiS i robi ze mnie pisowca xd

@Vosemite: nigdy nie ...
źródło: media-vs-reality
@kerdian:

- Populizm - jak sam korwin i memcen przyznał, to co mówią, to nie jest do realizacji a do zbierania "głupich wyborców"
- Katozamordyzm - tu nawet mocniej niż pis
- Pozorny liberalizm podatkowy jest również realizowany przez pis - 30k wolnej, brak dochodowego do 26 roku zycia, cit 9% czy w końcu estoński
- socializm - tutaj wiekszoc konfederacji jest za utrzymaniem wszystkich swiadczen socialnych
Dlaczego emeryci robią to swoim dzieciom oraz wnukom? Bo ich nienawidzą, pozdrawiam, w tym kraju nie istnieją wartości rodzinne i nie raz usłyszałem od własnego ojca, PiSowca, że on dobrze wie, że to wszystko jest na kredyt i spłacać będę to ja z jego wnuczką, ale powiedział, że jego już wtedy nie będzie i jego to nie interesuje, a my sobie jakoś poradzimy i ma nadzieje, że rząd jeszcze więcej rozda emerytom.
zadłużanie kolejnych pokoleń


@Wraczek: pokaż mi kraj który tak nie robi (obczywiście nie bierzemy pod uwagę jakiś państw miast ani pralni brudnych pieniędzy). Jak dbasz o dziecko to dbasz o jego edukację, dobre wychowanie i żeby zdobył zawód/umiejętności z którymi zdobędzie pracę na całym świecie)
@Vosemite: niczego nie podkreslalem bo nie ja robilem te screeny i pisalem ci to juz 3 razy.

Zaczynasz mnie wyzywac od "niedowalonych" a sam nie kumasz podstawowego zwiazku przyczynowo skutkowego. Pytanie = odpowiedz.

Pytanie brzmialo: dlaczego nie promujesz swojej partii?

Odpowiedz: bo kazdy wie co robi PiS.

Nie wiem gdzie ty tu widzisz jakakolwiek manipulacje. Zwyczajnie piszac podswiadomie sie wygadales i teraz wstyd ( )

Ps.
Pytanie brzmialo: dlaczego nie promujesz swojej partii?


Odpowiedz: bo kazdy wie co robi PiS.


@Bloodhorn: A przedstawisz jakiś mój cytat może, w którego wynika, że odpowiadałem na to pytanie? Czy może jeśli chodzi o konfederacje, to macie dowolność wybierania bo różne som zdania #pdk?
@Vosemite: przeciez jest screen calej wypowiedzi to po krowke mam cie cytowac?

Koncze te bezproduktywna dyskusje bo sie juz zaczynasz osmieszac astronomiczny nieogarze XD

A przedstawisz jakiś mój cytat może, w którego wynika, że odpowiadałem na to pytanie?


Nie dotarlo wiec powtorze:
Pobierz Bloodhorn - @Vosemite: przeciez jest screen calej wypowiedzi to po krowke mam cie cyt...
źródło: Neuropisowiec 02
@Wraczek: Bo #!$%@? robi dokładnie to czego oczekuje te ponad 30%? Głupio czy mądrze, ale odpowiada na istniejące zapotrzebowanie, jak można tego dalej nie rozumieć?