Wpis z mikrobloga

Rozmawiając ze zwolennikami opozycji na tym portalu dochodzę do wniosku, że gdyby Rosja zaoferowała usunięcie PiS z władz, to wielu by się na to zgodziło nawet za cenę podporządkowania Polski rosyjskim wpływom.

Ja nie żartuję, to nie jest jakaś ironia czy żart, takiej dawki czystej skoncentrowanej, a przy tym zupełnie ślepej i bezrefleksyjnej nienawiści jak u ludzi na tym portalu nie spotkałem nigdy w swoim życiu. Bardzo dużo ludzi było by gotowych do mordów politycznych jeśli tylko pojawią się ku temu warunki niosące bezkarność.

Gdybym był oficerem rosyjskiego FSB mającym wywołać niepokoje wewnętrzne w Polsce, to działał bym na kierunku wzbudzenia niechęci do Ukraińców i na kierunku radykalizacji opozycji celem wywołania mordów politycznych i permanentnej wojny wewnętrznej uniemożliwiającej sprawczość w polityce zagranicznej. Jeśli ktoś w najbliższym czasie zginie, to będą za to odpowiadały osoby jakie postowały zdjęcie Kaczyńskiego na tle flagi trzeciej rzeczy i ZSRR nakręcając komentujących do radykalnych działań i wmawiając im, że mamy dyktaturę. To nie Kaczyński, to wy jesteście zagrożeniem dla tego kraju i jego przyszłości w perspektywie kilkudziesięciu lat i wie to każdy kto umie analizować rzeczywistość i samodzielnie myśleć.

Polska nie potrzebuje fanatyków, a wy nimi jesteście. Wiecie tylko, że macie nienawidzić i żartujecie sobie z pozbawienia praw i reprezentacji 1/3 populacji kraju. Co złego może się stać? Nieważne, należy ebać, ebać i ebać PiS. Jesteście niebezpieczni bo nie umiecie myśleć, umiecie tylko nienawidzić, a nienawiść nic nie buduje.

#przemyslenia #polityka #neuropa #konfederacja #rosja #putin #pis #po
N.....n - Rozmawiając ze zwolennikami opozycji na tym portalu dochodzę do wniosku, że...

źródło: gf-keSw-4SFv-7Wzf_vladimir-putin-664x442-nocrop

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak, tego właśnie chcą neuropki - wprowadzenia ruskich standardów celem usunięcia ruskich standardów. Próbuj dalej
  • Odpowiedz
@Nostrian: akurat to jest dosc oczywiste - dla niektorych. Rosja nie jest w stanie kompletnie nic nam zrobic z wojskowego punktu widzenia na dany moment, jedyne co jej pozostaje to agentura i sianie nienawisci miedzy grupami. Nie duzo potrzeba Grazynie ktora ma dostep do internetu od 5 lat aby uwierzyla w post Polaka patrioty szczujacego na Ukrainca. W krajach post komunistycznych i tak kazdy ma problem i nienawidzi to co
  • Odpowiedz
@kurczok: PiS jest demokratyczną partią polityczną i będzie się wymieniał z PO u władzy tak samo jak CDU i SPD w Niemczech albo jak Demokraci i Republikanie w USA.

Jesteś zindoktrynowanym człowiekiem jaki nie umie myśleć.
  • Odpowiedz
@Kempes: Widzę, że jesteś z gatunku tych ludzi jacy bardziej nienawidzą Kaczyńskiego niż kochają Polskę. To nawet nie tak, że ja ciebie nie lubię, ja takimi ludźmi gardzę bo ja chcę dobrze dla Polski, ty chcesz tylko nienawiści
  • Odpowiedz
@Nostrian: Putin też chce "tylko dobrze dla Rosji" i robi to w taki sam sposób, jak tu chciałbyś "tylko dobrze dla Polski". (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Kempes: To nie jest to samo, a to co piszesz to nadużycie intelektualne. Ty po prostu tak dużo zainwestowałeś swojego czasu i energii w określoną narrację, że nie umiał byś przyznać się do błędu. Sam fakt, że masz w awatarze parodię polityka dużo o tobie mówi.

Tacy ludzie jak ty są niebezpieczni dla Polski na równi z Konfederacją. Należy was izolować jak fanatyków religijnych.
  • Odpowiedz
@Nostrian: Mój awatar to sama prawda, to parodia polityka. Wczoraj ten facet wychwalał wejście Polski do UE, a jeszcze niedawno mówił o UE, cytuję "wyimaginowana wspólnota". Także rób fikołki dalej, całkiem kiepsko ci to idzie.
Jesteś najzwyklejszym zamordystą tęskniącym za oligarchią na modłę Rosji, coś takiego co Orban zbudował przez lata na Węgrzech. Tęsknisz za wiadomościami z TVP, jakie serwuje nam aktualnie rząd.
  • Odpowiedz
@Kempes: Andrzej Duda nie jest klaunem tak samo jak nie był nim Bronisław Komorowski, Lech Kaczyński, Aleksander Kwaśniewski, a swojego czasu nawet Lech Wałęsa w czasie swojej prezydentury. Mamy i mieliśmy w historii dobrych prezydentów. Sam fakt, że starasz mi się wmówić, że jest inaczej, dowodzi tego, że jesteś człowiekiem jaki oszalał z nienawiści. To, że nazywasz mnie zamordystą jest zabawne bo ja jestem umiarkowanym człowiekiem, a ty fanatykiem. Typowa
  • Odpowiedz
  • 0
@Nostrian Chcesz polemizować z moją opinia na temat osoby? A proszę bardzo. I nie, nic nie staram ci się wmówić, tylko wskazuję jeden z przykładów, a mam ich dużo więcej, który wpłynął na moją opinię o tym człowieku.

haha... jakaż suptelna próba obrażenia mnie XD Nie mój drogi, twój wpis tylko powoduje uśmiech politowania nad twoją osobą ( ͡º ͜ʖ͡º)

A co do tych czynów zabronionych
  • Odpowiedz
@Kempes: xD

Brawo strwożyłeś kolejnego Pisowca, zagłosuję na nich właśnie dlatego aby nie dopuścić do władzy ludzi takich jak ty.

Wklejaj dalej memy z Kaczyńskim na wykopie
  • Odpowiedz