Wpis z mikrobloga

166 344 + 23 + 18 = 166 385

Taki słodko-gorzki dzień. W południe kurs rowerem na Świecie po odbiór auta z warsztatu. Serwis klimy, więc miliony monet z portfela nie moje.
Korzystając z pogody, miejsca i czasu, lecę po #kwadraty na Chełmno. Trasa lekka, zaplanowane szybkie 45km. Najpierw łapie zagubiony kwadrat wałem Wisły, przykraczam most i objeżdżam Chełmno. Za miastem, ostra wspinaczka na Starogrod wchodzi wyśmienicie. Malowniczy odcinek płaskiego, potem zjazd asfaltem do parowu ze żwirownią, podjazd po kocich łbach ze slalomem między śmieciami, próba wymienięcia jakieś gumowej rury leżącej na ziemi i trach! Tylne koło blokuję się na amen, zerwałem hak przerzutki. No to koniec wycieczki i pora dzwonienia po samochód serwisowy :(
Podejrzewam że sam sprowokowałem awarie wymieniając fabryczne tylnie kółeczka na kolorowe, aluminiowe z łożyskami od chińczyków. Łańcuch mógł się zakleszczyć między kółko a metalową osłonkę i zerwać przezutkę. Straty wstępnie nie wyglądają na ogromne - hak mam w zapasie, a tylna Sora i tak jest dobita wiec pora na wymianę. Szkoda że ten rower wypada z majówkowych planów, ale zostaje MTB w rezerwie, więc nudzić się nie będę :)

Kwadratowo powiększam duży kwadrat +1 do 22x22 więc chociaż tyle wyszło na plus. Przed majowym weekendem mam:
Max square: 22x22
Max cluster: 598
Total tiles: 2557

#rowerowyrownik #rower #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: strava2533155643449726687
  • 3