Wpis z mikrobloga

WRÓCIŁEM PO PRZERWIE!

W końcu mogłem wrócić do pracowni i powoli dogaduję się z ploterem więc prócz masy prób, tysiąca błędów, testów i różnych dziwnych zleceń udało mi się sensownie przerobić Vegvisira pod laser i na próbę wypaliłem też dwa znaki z wiedźmina które zostaną u mnie już pewnie na stałe.

Generalnie ploter laserowy to dla mnie całkowita nowość, mam też dużo problemów z kalibracją i lustrami ale jakoś to idzie do przodu - w końcu jestem w stanie po prostu zrobić to, co miałem na myśli, nawet jeśli czasem kosztuje mnie to parę prób finalnie jest ok ????

Mam to szczęście, że samemu mogę wybierać wzory i formy na których się skupiam w swoim działaniu. Nie bez powodu tak dużo maluję świecących galaktyk - po prostu cholernie je lubię. Zaczynając tego że to był jeden z moich pierwszych autorskich pomysłów na biżuterię po fakt, że każda rzeczywiście jest inna, bo malowana moją niezbyt stabilną ręką :D Do dzisiaj się dziwię, że ja - człowiek który nie potrafi nic sensownego narysować maluje galaktyki żywicą.

No ale czemu Vegvesir? W skrócie nie wiem. Od lat cholernie podoba mi się ten wzór i chodzi jakoś za mną. A gdy coś mi się spodoba to komuś coś zrobię małego, później okazuje się że w zasadzie po paru zmianach można daną rzecz zostawić w ofercie na stałe.

Póki co tyle, tradycyjnie zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka (który dzięki nowemu wykopowi chyba nie działa xD) gdzie bardzo nieregularnie piszę o swojej przygodzie z rękodziełem a czasem o swoich przemyśleniach które gdzieś muszę wyrzucić z siebie żeby nie rosły w środku.

#rekodzielo #tworczoscwlasna #bizuteria
bkwas - WRÓCIŁEM PO PRZERWIE!

W końcu mogłem wrócić do pracowni i powoli dogaduję si...

źródło: Bido świecąca biżuteria 2023 vegvesir (7)

Pobierz
  • 14
@bkwas: Gratulacje! :D Powodzenia z ploterem - znajoma też zaczęła jakiś czas temu pracować z takim sprzętem, to niesamowicie zmienia proces twórczy. Obie wersje Vegvisira genialne ()