Wpis z mikrobloga

To chyba dobrze o Konfie świadczy, że po czasie się zreflektowała i jednak zobaczyła, że lockdowny, segregacja sanitarna i zamykanie czego się da nie ma żadnego większego sensu więc zaczęła przeciwko temu protestować


@Krupier: Nie, nie świadczy, bo było wyraźnie widać, że Konfa po prostu poczuła, że większość ich wyborców woli foliowe czapeczki, więc zmieniła retorykę.

To, że inne partie też robiły pod swój elektorat w żaden sposób nie zmniejsza beki
Nie, nie świadczy, bo było wyraźnie widać, że Konfa po prostu poczuła, że większość ich wyborców woli foliowe czapeczki, więc zmieniła retorykę.


@WaveCreator: to tak samo można powiedzieć o każdej partii. Lewica, PO i PiS (ten trochę mniej, ale wciaż) poczuły, że warto iść z prądem bo jakaś część elektoratu tego chce co sam zauważyłeś.

To, że inne partie też robiły pod swój elektorat w żaden sposób nie zmniejsza beki z
@biesy: no właśnie szury przez swoje oświecenie robią psią robotę, bo ostatecznie prawda leży po środku.

Nie ma masowych zgonów z powodu szczepionek, ale jednak zauważono wzrost powikłań, a szczepionka to produkt stworzony w dużym pośpiechu i nieprzebadany.

Nie zamknęli nas w domach i nie zabrali samochodów, ale ja bym nie zapomniał o np. zakazie wchodzenia do lasu przez parę miesięcy. Do USA bez szcepionki nie da się polecieć nawet dziś.
@biesy: nie szczepiłem się, prawakiem też nie jestem. jak tam, 5 dawka niedługo, bierzecie? paszporty covidowe dalej w kinach czy na lotniskach wam sprawdzą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PrzeKomentator pewnie jeszcze powiesz zaraz, że NIKT NIE MOWIL O TYM, ŻE PO ZASZCZEPIENIU NIE ZARAZISZ INNYCH XD jest wiele przypadków efektów ubocznych, o których nie usłyszysz i nie wygooglasz, bo zostały zdjęte. Znajdziesz je w duckduckgo. a covid był biznesem, na który ty dałeś się nabrać bo uwierzyłeś "naukowcom"
Ja pamiętam, jak konfiarze- foliarze sami na początku podnieśli larum, że to śmiertelna pandemia, ale jak tematem zainteresowało się szeroko pojęte środowisko naukowe, to nagle Cowid stał się 'katarkiem' Ale za to szczepienia stały się złem wcielonym.


@PrzeKomentator: to akurat ciekawe zjawisko ponadpartyjne. Kiedy pojawia się nowy temat w przestrzeni publicznej, ludzie jeszcze nie wiedzą co powinni na jego temat myśleć, bo ich liderzy nie zdążyli się jeszcze do niego ustosunkować.
@WujaTHC: A badania nad szczepionką już się skończyła ? Czy nadal dopuszczona jest warunkowo? No i nie zapominajmy o skuteczności.
1. Miała chronić przed zarażeniem.
2. Potem nagle mogłeś się już zarazić, ale niby nie przekazywałeś dalej.
3. Miał być tylko lekki przebieg.
4. Potem nagle no może i trafisz do szpitala ale na pewno nie umrzesz.
5. Umrzesz ale na 100 % do nieba, nie to co ci nie zaszczepieni
nie szczepiłem się, prawakiem też nie jestem. jak tam, 5 dawka niedługo, bierzecie? paszporty covidowe dalej w kinach czy na lotniskach wam sprawdzą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@starypryk: pewnie, że wezmę. Dają za friko efekty pracy tęgich biotechnologicznych głów. A ty szczypaweczki się boisz a pewnie dziś zalejesz pałę najtańszą wódką i spalisz paczkę fajek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biesy: Syndrom wyparcia u covidian wjeżdża na całego. 200 tysięcy zgonów? Pfff. 5 dawka szczepionki? Pfff. Inflacja dobijając do 20% i rozpieprzona gospodarka? Pfff. Zamordyzm który na przykładzie paszportów covidowych wjeżdża w ramach paszportów budynkowych, a niedługo węgłowych? Pfff.
Ej, a pamiętacie jak prawaki twierdzili, że po szczepieniach to wszyscy umrzemy, albo będziemy zniewoleni paszportami kowidowymi i "epidemię" wymyslono w celu depopulacji albo zwiększenia kontroli nad ludźmi i już nigdy "stary świat" nie wróci? xDD


@biesy: i cale szczescie, ze jednak lewaki nie przejely wladzy. U nas lewaki chcialy ograniczac prawa tym co nie brali szprycy :D
@biesy: W ogóle dla tych prymitywów bez jakiejkolwiek wiedzy medycznej to wszystko było wymyślone, a to że była to piąta pod względem ofiar najgorsza pandemia w historii to #!$%@? (zmarło od 7 nawet do 28 milionów ludzi). Dla nich oczywiście wszyscy zmarli umierali na coś innego, a lekarzom kazali wpisywać Covid, bo wiadomo spisek. Nie wspomnę nawet o tym, że Covid wcale nie zniknął wraz z początkiem wojny i do dzisiaj