Wpis z mikrobloga

Ja pamiętam, jak konfiarze- foliarze sami na początku podnieśli larum, że to śmiertelna pandemia


@PrzeKomentator: Przecież w marcu/kwietniu/maju 2020 te foliarskie debile w Holandii, Niemczech czy Anglii palili maszty 5G, bo uważali, że to przez te maszty powstał śmiertelny wirus XDDDDD Pracowałem wtedy jeszcze zdalnie na infolinii sprzedażowej, na ostatnim roku studiów i pamiętam jak sprzedawałem pewnej kretynce smartphona, a ta koniecznie prosiła mnie, żeby nie miał funkcji 5G, bo ona
  • Odpowiedz
@przypadkowy_nick: W 2018 albo 2019 wasza idolka - Socha, twierdziła w wywiadzie u Kuźniara, że są sytuacje kiedy państwo może przymusić do szczepień, a taką sytuacją jest np. stan epidemii ( ͡° ͜ʖ ͡°) No wyobraź sobie, że w sytuacjach nadzwyczajnych jakimi są np. wojna, epidemia, stan wyjątkowy, wolność majstra Wieśka czy innego Jacka nie stoi na pierwszym miejscu. Jakby na Ukrainie stwierdzili, że robimy wolną amerykankę
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@biesy: zastanawia mnie jedno
minęły już 3 lata od kowida, szczepionke przyjęły miliardy ludzi na całej planecie, wyszło już w #!$%@? badań czy innych opracowań a oni nadal boją się tych szczepionek jak ognia i nazywają je nieprzetestowanym eksperymentem medycznym xD
  • Odpowiedz
@biesy: Ej a pamiętacie kiedy po 2 latach "pandemii" okazało się że:
- szczepionki wcale nie chronią przed transmisją wirusa
- rządy państw współpracowały z korporacjami typu Twitter/Google/Fb itp. w celu narzucania odgórnie przyjętej narracji
- utytułowani profesorowie krytykujący ogólną panikę oraz zasadność szczepień byli ignorowani oraz shadowbanowani w social mediach
- nie było potrzeby izolacji oraz szczepienia młodych ludzi w sile wieku, co najwyżej emerytów
- lewactwo "moje ciało, mój
  • Odpowiedz
tak było, nie zmyślam.


@biesy: XDD

Ładny syndrom wyparcia. Gość ci podał konkretne sytuacje, które miały miejsce i tylko na tyle cię stać? Żałośnie wypadłeś w tej konfrontacji. :D
  • Odpowiedz
@WaveCreator: no, 11 marca 2020. Czas, w którym większość ludzi była zastraszona informacjami pokroju filmiki z Chin z ludźmi umierającymi na ulicy (z perspektywy czasu iksde, ale wówczas brano to na serio). Nawet ja czasem wtedy maskę założyłem jak jeszcze nikt o tym nie myślał.

To chyba dobrze o Konfie świadczy, że po czasie się zreflektowała i jednak zobaczyła, że lockdowny, segregacja sanitarna i zamykanie czego się da nie ma żadnego
  • Odpowiedz
@biesy: no ja pamietam ze umrzec mieli ci co sie nie szczepia i w ogole propaganda robila z nich siewcow smierci a byli tacy idioci co w to wierzyli i chceli zamykac niezaszczepionych w domach glosno do tego nawolujac min na wykopie. tymczasem covid wyszedl z mody i niezaszczepieni zyja i maja sie dobrze. a czesc szczepionych buja sie z powaznymi skutaki ubocznymi.
  • Odpowiedz