Wpis z mikrobloga

Ja pamiętam, jak konfiarze- foliarze sami na początku podnieśli larum, że to śmiertelna pandemia, ale jak tematem zainteresowało się szeroko pojęte środowisko naukowe, to nagle Cowid stał się 'katarkiem' Ale za to szczepienia stały się złem wcielonym. No, ale szury jak zawsze 'Opposite Current Things'. Pewnie, gdyby teraz naukowcy zmienili zdanie co do szczepionek i powiedzieli żeby się nie szczepić , to zapewne przeciętny konfiarz przyjmowałby 10 dawek dziennie xD

A co
Ja pamiętam, jak konfiarze- foliarze sami na początku podnieśli larum, że to śmiertelna pandemia, ale jak tematem zainteresowało się szeroko pojęte środowisko naukowe, to nagle Cowid stał się 'katarkiem' Ale za to szczepienia stały się złem wcielonym. No, ale szury jak zawsze 'Opposite Current Things'. Pewnie, gdyby teraz naukowcy zmienili zdanie co do szczepionek i powiedzieli żeby się nie szczepić , to zapewne przeciętny konfiarz przyjmowałby 10 dawek dziennie xD


@PrzeKomentator:
@biesy: a ja to nie wiem czemu prawaki to tak ciągle sie czegoś boją, jak w ich ulubionym sklepie zrobią remament to też sie boją że sie nie odnajdą tam czy co?


@NaczelnyAgnostyk: tak, kiedyś ktoś linkował badania, że konserwatyzm opiera się głównie na strachu przed nieznanym. To prawdopodobnie jest powód czemu konserwatyzm nie może istnieć bez żadnego wroga.
@biesy: klasyka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Najważniejszym celem Rosji jest rozbijanie jedności Zachodu. Rosja wspiera wszystkie ruchy, które sieją chaos i osłabiają instytucje publiczne w krajach demokratycznych, rozsiewają nawet najbardziej absurdalne teorie. [...] Weźmy na przykład antyszczepionkowców i ich teorie spiskowe na temat covidu, to jedno z największych i najobfitszych pastwisk dla moskiewskich trolli…

Według danych Instytutu Badania Internetu i Mediów Społecznościowych 9 na 10 kont w
Ej, a pamiętacie jak prawaki twierdzili, że po szczepieniach to wszyscy umrzemy, albo będziemy zniewoleni paszportami kowidowymi i "epidemię" wymyslono w celu depopulacji albo zwiększenia kontroli nad ludźmi i już nigdy "stary świat" nie wróci? xDD


@biesy: po szczepieniach nie umrzemy, tak twierdzili tylko idioci, paszporty covidowe to byl w wielu panstwach standard wiec nie wiem o co ci chodzi, nie wiem czy epidemie "wymyslono czy nie" ale na pewno jakas
zwiększenia kontroli nad ludźmi

@biesy: bo wcale tak nie było, że policjanci chodzili po domach i sprawdzali czy jesteś, a z domu mogłeś wyjść tylko z ważną potrzebą, bo na każdym rogu stała bagieta i sypali mandatami. A paszporty covidowe nie istniały i mogłeś jeździć wszędzie i jak zwykle i spać w hotelu.

a pamiętacie jak

A pamiętasz jak SZURY mowiły, że szczepionki są gówno warte i żeby się nie szczepić,
a.....e - >zwiększenia kontroli nad ludźmi
@biesy: bo wcale tak nie było, że policjan...

źródło: b60

Pobierz
albo będziemy zniewoleni paszportami kowidowymi


@biesy: "a pamiętacie jak Alianci mówili że Hitler podbije świat i puści wszystkich prze komin? xD" biesy 8 maja 1945

Gdyby bardziej świadomi od Ciebie ludzie nie walczyli o wolność (Twoją też) to byś jej nie miał.