Wpis z mikrobloga

@Bolczyyyyk93: źle się do tego zabierasz. jeśli faktycznie chcesz mieć E to idź do Abramowic, powiedz że słyszysz głosy i nie wypisuj się na żądanie, tylko faktycznie przesiedz miesiąc, później powtórz to jeszcze że trzy razy i w przyszłym roku uderzaj na powtórna komisję. gwarantuje Ci, że z takimi papierami nikt Cię nie weźmie nawet do Wotu, a co dopiero do woja xd. No chyba, że aż tak bardzo Ci nie
@Glikol_Propylenowy myślę, że jak jest wojna to raczej komisje mają nas i nasze chęci przekwalifikowania się głęboko w dupie xD a wcześniej to takie jazdy są mocnym utrudnieniem w normickim życiu.

Odpowiedzi na Twoje pytania:

Zielonka, bo miałem tu kiedyś konto ale je usunąłem po czym zdecydowałem się na nowe. A odpisuje na archiwalny wrzut, bo OP wrzucił do niego odnośnik do znaleziska na głównej i tak po nitce oto się tu
@blackcatpersonality:
Dlatego robisz takie rzeczy przed ewentualną wojna ( ͡° ͜ʖ ͡°) a czy aż tak mocno jebią Ci papiery? Niekoniecznie i z leczona schizofrenia możesz dostać pracę, ale do obchodzenia się np z bronią, czy ogólnej służby wojskowej nawet zastępczej już się nie nadajesz. Dlatego napisałem wtedy "jeśli jestes gotowy zrobić wszystko, żeby dostać E"
A to nawet nie wiedziałem, że ten post został wyrzucony jako