Wpis z mikrobloga

Bez kitu tak właśnie się czuję, jak ten gość z parasolem xD

Wypłata 2x większa od niektórych znajomków, którzy żyją na 3x lepszym poziomie. Oni mają ładne auta, wynajmują ładne mieszkania, mają kredyty i nie mają oszczędności. Ja mam oszczędności, ale nic poza tym XD Pytanie za 100 punktów - kto żyje źle? Ja, czy oni?

#heheszki #finanse #ekonomia
macan - Bez kitu tak właśnie się czuję, jak ten gość z parasolem xD 

Wypłata 2x więk...

źródło: FB_IMG_1682577696384

Pobierz
  • 71
@macan oczywiście gro wykopków ze skrajności w skrajność, bierz po same bile tylko zarobisz, jak za miesiąc napiszesz, że wziąłeś po same bile to dostaniesz odpowiedzi, że jesteś debilem i nie liczysz ryzyka.

Pomiędzy kredytem pod korek, a odkładaniem na kupkę, jest dużo kompromisów, które wybierasz zależnie od tego jakie Ty masz osobiste preferencje. Możesz brać małe kredyty, możesz inwestować, możesz budować stopniowo własnymi środkami, możesz dużo. Nie ma uniwersalnej odpowiedzi. Dla
Ja mam oszczędności, ale nic poza tym XD Pytanie za 100 punktów - kto żyje źle? Ja, czy oni?


@macan: za chwilę ty nie bedziesz mieć oszczednosci przez inflacje a oni zostaną z mieszkaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@macan: oni żyją intensyfikujące zasoby - ty jako analfabeta w zakresie financial literacy, jednakże to nic złego jeśli Ci to odpowiada. Jest różnica definicyjne odnośnie życia na kredyt - nawet całe życie a zadłużania się.
@macan: Tak tylko problem jest taki że obecna polityka rządów rucha w d0pe osoby które są oszczędne, nie biorą kredytów i mają oszczędności na koncie. Inflacja zżera ci to wszystko itd