Wpis z mikrobloga

@mk321: dobra, ściemniłem - sorry. Teraz sprawdziłem dokładnie i mam lenovo 40AF, ale ona jednak tez obsługuje 2 monitory (tyle używam). Ma 4 wyjścia, ale dlatego, że można podczepić monitor na hdmi lub display port. Obsługuje przynajmniej 4k@60hz.

Mój błąd
  • Odpowiedz
Do skarbówki i ministra wnętrz i somsiadow powiadomcie co gościu sobie zrobił. 90% komentarzy to dno. Ale temat fotelów ciekawy.
  • Odpowiedz
@tu_jest_jakby_luksusowo: na poczatku sie też wku*wiałem. Rozebrałem go tylko żeby wstawić kawałek papieru w klikacz bo mi za głośno klikał. Gdzieś był tutorial na youtube. A poza tym od paru miesięcy używam magic mouse i przyzwyczaiłem się i jest ok. Po prostu ręka leży na blacie a nie na myszce. Ale fakt, na początku się też wku*rwiałem. Ale ten niesłyszalny scroll jest uzależniający. No i scrollowanie działa jak magia w parku
  • Odpowiedz
@swcc: Sło0dko, ale cable management to kompletna lipa, jak nie masz pomysłu to przykręć pod spód biurka zwykłą listwę, pochowaj w niej kable, poprowadź je po nodze przy pomocy trytek i dopiero stamtąd puść toto do ściany (a najlepiej w korytku no ale musiałbyś to przewidzieć przed wykończeniem podłogi).
  • Odpowiedz
Po #!$%@? trzymac laptop tak, aby zasłaniał monitor? Nigdy nie zrozumiem obecnej mody, gdzie ludzie nawet desktopy #!$%@?ą na biurko, tuż obok monitora.
  • Odpowiedz