Wpis z mikrobloga

Dlatego ja zawsze jak jestem zagranico, i ktoś zapyta skąd jestem to odpowiadam że z Czech albo Słowacji, tak nas reprezentują p0lki na arenie międzynarodowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze te komentarze Mariuszków i Grażyny "no i bardzo dobrze, niech dziewczyna korzysta" XD Jeśli będziecie mieli okazję w życiu porozmawiać z Koreańczykiem albo Japończykiem, to zapytajcie go co sądzi o Polskich kobietach. Rozpisałbym się w temacie, bo trochę świata zwiedziłem i niejedno widziałem, ale moderacja kasuje wpisy o p0lkach (nawet te, nie łamiące regulaminu) więc szkoda zachodu.
#przegryw #p0lka #tfwnogf #emigracja
JohnnyPomielony - Dlatego ja zawsze jak jestem zagranico, i ktoś zapyta skąd jestem t...

źródło: IMG_20230426_075529

Pobierz
  • 19
@JohnnyPomielony mam dla ciebie zle wiadomosci zle kraje wybrales ,slowaczki to sa super puszczalskie jesli chodzi o obcokrajowcow Bez porownania z polkami o dziwo ,znowu czeszki SA bardziej wyzwolone sensualnie I tez czesto patrza lepiej na obcokrajowcow.musisz zmienic kraje na nie wiem jakie moze jakies z balkanow.
Lata urabiania i wpędzania w poczucie wstydu, przedstawianie Polaków jako nację poślednią na arenie europejskiej no i mamy efekty.


@Flypho: Właśnie przykładasz do tego rękę pisząc o tym, że polskie samice są wyjątkowo rozwiązłe na tle innych narodowości jakby to był obiektywny fakt
Właśnie przykładasz do tego rękę pisząc o tym, że polskie samice są wyjątkowo rozwiązłe na tle innych narodowości jakby to był obiektywny fakt


@bndkt15:
Wydaje mi się, że cała moja wypowiedź samym swoim stylem bardzo mocno sugeruje, że jest to wyłącznie moja opinia. Co sprawiło, że wziąłeś to za fakt?
Uważam Polaków za bardzo zakompleksiony naród, ale musisz mi wytłumaczyć jak to wg ciebie wpędza ich w kompleksy. Polacy powinni się
Zachowanie polskich kobiet za granicą to nic innego jak manifestacja głębokich i bardzo poważnych kompleksów naszego narodu.


@Flypho: no ale dziwisz sie polskim babom, jak polski chlop ma takie kompleksy, ze jak laska sie rucha z murzynem, to tak jakby strzelila polakowi w morde mokra szmata, choc gosc nawet typiary nie zna xD zobacz zesranie na vipok za kazdym razem, kiedy polka rucha MURZYNA. no #!$%@? dla nich to jest jakas