Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie, jak można by się zorientować co do różnych roli w IT? Nie natkneliscie się może na jakiś wykład czy coś w tym stylu gdzie to jest omawiane? Nie chodzi mi o bootcamp, i o nauczenie się programować w 3 miesiące tylko o to żeby w 3 miesiące (gdyby był taki kurs) zrozumieć jak praca danych osób wygląda, jak wygląda ich workflow w ich zadaniach i przeciętne dni pracy. Takie zajrzenie od kuchni, żeby potem wiedzieć w czym chce się rozwijać.
#pytanie #programowanie #webdev #bigdata #it #ai #rozwojosobisty
  • 29
@arysto2011: faktycznie, zła odmiana sorki
@paczelok jw
@programista15cm a mógłbyś może jakoś skrótowo taką wiedzę mi przekazać tutaj lub na PW? Może masz jakieś materiały, lub sensownie opisane to w jaki sposób to w tym świecie IT funkcjonuje?
@Proogramista nie, nie tego szukam. Zaczepny jesteś i tyle bo myślisz że chodzi o to że ktoś mówi że nauczy się programować w 3 miesiące.
@Volantie raz że obraża a drugie że nie
@Proogramista: chyba należałoby zamknąć ten tag, bo z tego co obserwuję faktycznie ciągle masz jakieś problemy. Nie można pytania zadać bo wg ciebie pytanie jest albo bez sensu albo można znaleźć odpowiedź w googlach i po co zawracać gitare innym.

Albo mam lepszy pomysł - ty stąd idź
sam przed chwilą usunąłeś komentarz


@robert_blaszczykowski: Ty naprawde jestes po prostu glupi. Kompletnie nic nie wnosisz do tematu.

Dzięki za link obczaje sobie

@interpenetrate: Mam juz ciebie na czarnej, skoro usuwasz moje komentarze. Wiecej pomocy nie dostaniesz, tylko zobacz, ze ja jako jedyny to zrobilem, reszta sie klepie po pleckach.
@interpenetrate:

o to żeby w 3 miesiące (gdyby był taki kurs) zrozumieć jak praca danych osób wygląda, jak wygląda ich workflow w ich zadaniach i przeciętne dni pracy.

Gdyby to miał być temat na 3 miesiące to w tym tempie by ci życia nie starczyło żeby potem nauczyć się tego co wybierzesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) wygoogluj sobie i nie świruj