Wpis z mikrobloga

  • 0
@Pawery1:
Niektóre stereotypy/przekonania się sprawdzają, choć większość nie. Polak Polakowi Polakiem za granicą chociażby. Albo, że Angielki się upijają i puszczają. Są wyjątki od reguły, wiadomix, ale często stereotyp się w jakimś tam stopniu sprawdza. Krzywdzi to jednak osoby odstępujące od reguły, dlatego ja stereotypami mało się kieruję.

Jestem super freethinkerem
@_gabriel: Nie trzeba jechać do małego miasta, wystarczy przejść czy przejechać się po Warszawie czy innym dużym mieście, rozejrzeć się i bez mitomańskiego uprzedzenia o wybitnej urodzie Polek rozejrzeć się wokół siebie: Polki są przeciętne, zaniedbane, kiepsko ubrane, nie mają klasy, stylu ani "tego czegoś". Oczywiście zdarzy się ładna dziewczyna raz na jakiś czas, ale to samo można powiedzieć o dziewczynach w innych krajach. Mit o Polkach jako o najpiękniejszych kobietach
@_gabriel: mysle ze te przekonania i stereotypy wynikaja z tego, ze niemki nie wygladaja jak typowa polka ktora podoba sie przecietnemu sebie i mariuszowi - niemki nie sa brzydkie, jest wiele pieknych kobiet, zadbanych i wysportowanych, ale z reguly chodza w przecietnych, skromnych ubraniach, nie doczepiaja sobie paznokci, rzes i sztucznych wlosow i nie wychodza w mini i obcasach do galerii handlowej w sobote. W Polsce w wielu miejscach niestety nadal
Polsce w wielu miejscach niestety nadal panuje moda discopolo i im dluzsze doczepy tym wiekszy wspolczynnik atrakcyjnosci


@good: dopowiadasz sobie. To dotyczy jakiegoś malego procenta. Mnie się po prostu bardziej podoba uroda słowiańska (a jeszcze bardziej włoska/iberyjska)