Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@d3m_: po 10 latach już jej się nie chce
dawniej byś się powołał na "obowiązki małżeńskie" ale teraz to jest uznawane za gwałt

gdyby nie była żoną, to by się musiała starać, albo podjęlibyście decyzję, że dzieci wspólnie, ale seksu spróbujecie z kimś innym
bo coś się wypaliło ewidentnie

ale jest żoną, więc bariera wyjścia jest bardzo wysoka

to jest przypadek do rozważenia dla tych wszystkich 26-letnich mireczków którzy chcą się
@d3m_: hajtnąłeś się z tykającą bombą a teraz pytasz co robić bo na zegarze odlicza ostatnie minuty związku. Nic nie zrobisz, taką sobie (samodzielnie!) znalazłeś jaką znalazłeś, ona skalkulowała jak długo cię wodzić za nos bajką "i żyli długo i szczęśliwie" a teraz odpaliła protokół "już mi się nie chce i co mi zrobisz".
Przed tobą co najwyżej wybór czy chcesz reszty życia z nią nienawidząc się nazwajem czy raczej rozwód.
@d3m_: sytuacje w których Ci odmawia ją nie pociągają.
I to może być:
1. Konkretnie Ty jej nie pociągasz
2. Nikt jej nie pociąga, ma niskie libido
3. Miejsca/sytuacje w których próbujecie się kochać są dla niej aseksualne

Jak to pierwsze to trochę duży problem. Musiałbyś zacząć grać niedostępnego, pewnego siebie, inaczej się ubrać, czymś ją generalnie zainteresować ale to generalnie trudne i głupia sytuacja ze jedna strona ma się starać.
@IlawaNidzica: nic nie trzeba robić z tego pajacowania o którym piszesz. Wystarczy że zapisze się na jakiś najzwyklejszy kurs tańca i, to ważne, sam zacznie tam chodzić, ona jednak będzie też chciała ale tylko poto aby wybadać teren co tam się dzieje i kto tam chodzi. Wtedy i libido wróci i zaczną się dziać rzeczy niestworzone. A czemu tak się dzieje? Bo one wiedzą że to jest zagrożenie i jakaś inna
@d3m_ ja Mirek, niestety takie są problemy małżeńskie. Przerabiałem dokladnie to samo co ty. nie możesz w to uwierzyć bo byłeś dobrze i przykładnie wychowany, tak samo jak ja. ale czasy się zmieniły, priorytety się zmieniły. Teraz zmuszając kobietę do seksu, robisz gwałt małżeński, nalegając na seks, robisz przemoc psychiczną. takie jest niestety 9/10 kobiet dokładnie w tym okresie życia, czyli w okresie rozrodczym, tak wykształcił je tik tok, yt, Instagram. Mirek,