Wpis z mikrobloga

@an-drzej:

W Polsce kretyni, którzy nie doświadczyli życia poza ue

To nie ja jestem tutaj kretynem. Tacy jak wy, to ptaki które nigdy nie doświadczyły życia poza klatką, więc nie wiedza czym jest wolność, muszą czuć bat europejskiego pana na plecach.
@jaszczur12: Ciekawe pomysły gospodarcze oparte na zasadach wolnego rynku, uproszczenie podatków, wsparcie przedsiębiorczości, wsparcie dla mikroprzedsiębiorców, walka z feminizmem i obrona praw mężczyzn, naprawa polskiej mentalności, wolna polska bez buta UE na grzbiecie, walka z lewactwem, obrona dzieci przed ideologiami, brak zgody na indoktrynacje ludzi, chrześcijańska wolnościowa demokracja. Jestem centrystą ale nie podoba mi się to co dzieje się w Polsce i potrzeba zmian.


@jaszczurki: brzmisz jak stereotypowy 15 letni
@jaszczur12: Ja na nich zagłosuję tylko dlatego żeby cierpiało normictwo. U mnie już gorzej być nie moze, więc nawet jak coś im się nie uda to dużo to nie zmieni , a przy okazji popatrzę sobie na płacz wszystkich Julek i Oskich
@JohnWayneGacy

a na nich zagłosuję tylko dlatego żeby cierpiało normictwo. U mnie już gorzej być nie moze, więc nawet jak coś im się nie uda to dużo to nie zmieni , a przy okazji popatrzę sobie na płacz wszystkich Julek i Oskich


Najbardziej to Ty będziesz cierpiał jak pójdziesz do pracy i Janusz zrobi test kto szybciej #!$%@? i polecisz na bezrobocie xD
@sandal: Nie pracuję dla polskiej firmy, nie pracuję też na produkcji więc twoje p0lackie argumenty to możesz sobie wsadzić głęboko
Ale już widzę, że się boisz bo pewnie chciałbyś dalej chooja robić i dostawać za to pieniądze