Wpis z mikrobloga

@jaszczur12: Ciekawe pomysły gospodarcze oparte na zasadach wolnego rynku, uproszczenie podatków, wsparcie przedsiębiorczości, wsparcie dla mikroprzedsiębiorców, walka z feminizmem i obrona praw mężczyzn, naprawa polskiej mentalności, wolna polska bez buta UE na grzbiecie, walka z lewactwem, obrona dzieci przed ideologiami, brak zgody na indoktrynacje ludzi, chrześcijańska wolnościowa demokracja. Jestem centrystą ale nie podoba mi się to co dzieje się w Polsce i potrzeba zmian.
@jaszczurki:

walka z feminizmem i obrona praw mężczyzn

Czyli popieranie statusu że chłop ma robić, nie pokazywać emocji i ma być chłop, a nie baba, a potem zdziwienie, że 8 razy więcej samobójstw

naprawa polskiej mentalności

Ta, bo polskiej mentalności jest potrzebne jeszcze więcej katolibanu. XD

obrona dzieci przed ideologiami, brak zgody na indoktrynacje ludzi, chrześcijańska wolnościowa demokracja

No chyba, że chodzi o ideologię chrześcijańską to wtedy wciskanie na siłę, zakaz
@B0b0:

Czyli popieranie statusu że chłop ma robić, nie pokazywać emocji i ma być chłop, a nie baba, a potem zdziwienie, że 8 razy więcej samobójstw

Nie stary, cały problem leży w promocji zniewieścienia i damskich zachowań wśród mężczyzn, które skutkują tym że mężczyźni stają się emocjonalni i inaczej na nich te emocje wpływają. 100 lat temu samobójstw mężczyzn było o 392% mniej.
@EWRNB: Nie jestem wykluczony ze społeczeństwa, gdyż jestem w 1% ludzi którzy krecą tym interesem i to wy dla mnie pracujecie. Staram się niemniej otwierać oczy zwykłym ludziom jak tylko mogę.
@gardzenarodowcami: a zobacz jak dług narodowy skoczył po 2005. Wszystko w kredycie. Sam pomysł UE początkowo był super, teraz to jest związek radziecki. .dopłaty? Po #!$%@? dopłaty na strony internetowe, szkolenia, chodniki i fontanny w każdej wsi? Nie lepiej było to przeznaczyć na firmy które zapłacą większy podatek za które miasto sobie odnowi chodnik?
Teraz w kredycie mamy miasteczka 30 tys że srednią wieku 60+ odpicowane na kredyt. Po co przepalać