Wpis z mikrobloga

@jaszczur12: Ciekawe pomysły gospodarcze oparte na zasadach wolnego rynku, uproszczenie podatków, wsparcie przedsiębiorczości, wsparcie dla mikroprzedsiębiorców, walka z feminizmem i obrona praw mężczyzn, naprawa polskiej mentalności, wolna polska bez buta UE na grzbiecie, walka z lewactwem, obrona dzieci przed ideologiami, brak zgody na indoktrynacje ludzi, chrześcijańska wolnościowa demokracja. Jestem centrystą ale nie podoba mi się to co dzieje się w Polsce i potrzeba zmian.
  • Odpowiedz
@jaszczurki: ty sobie dzieciaku chyba nie zdajesz sprawy jak żyło się w tym kraju przed dołączeniem do UE i ile Polska na tym skorzystała. Takie kasztany jak ty naoglądają się bzdurnych filmików z żółtymi napisami i polityki na tiktoku, a później bezwstydnie wypisują takie bzdury XD
  • Odpowiedz
Ja urodziłem sie generalnie jak już Polska była w ue


@jaszczurki: A ja się urodziłem w PRLu, nie masz pojęcia o czym gadasz. Komunizm i totalitaryzm to jedynie na filmach widzialeś.
  • Odpowiedz
@jaszczurki:

walka z feminizmem i obrona praw mężczyzn

Czyli popieranie statusu że chłop ma robić, nie pokazywać emocji i ma być chłop, a nie baba, a potem zdziwienie, że 8 razy więcej samobójstw

naprawa
  • Odpowiedz
@B0b0:

Czyli popieranie statusu że chłop ma robić, nie pokazywać emocji i ma być chłop, a nie baba, a potem zdziwienie, że 8 razy więcej samobójstw

Nie stary, cały problem leży w promocji zniewieścienia i damskich zachowań wśród mężczyzn, które skutkują tym że mężczyźni stają się emocjonalni i inaczej na nich te emocje wpływają. 100 lat temu samobójstw mężczyzn było o 392% mniej.
  • Odpowiedz
@EWRNB: Nie jestem wykluczony ze społeczeństwa, gdyż jestem w 1% ludzi którzy krecą tym interesem i to wy dla mnie pracujecie. Staram się niemniej otwierać oczy zwykłym ludziom jak tylko mogę.
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: a zobacz jak dług narodowy skoczył po 2005. Wszystko w kredycie. Sam pomysł UE początkowo był super, teraz to jest związek radziecki. .dopłaty? Po #!$%@? dopłaty na strony internetowe, szkolenia, chodniki i fontanny w każdej wsi? Nie lepiej było to przeznaczyć na firmy które zapłacą większy podatek za które miasto sobie odnowi chodnik?
Teraz w kredycie mamy miasteczka 30 tys że srednią wieku 60+ odpicowane na kredyt. Po co
  • Odpowiedz
@rafal-heros: chłopie postawiłeś znak równości przy UE i związku Radzieckim i ja mam w ogóle na to jakoś odpowiedzieć XD? przeciętna osobą, która żyła w Związku Radzieckim, a później w "totalitarnej" Europie zachodniej strzeliłaby ci w pysk słysząc te bzdury, które wypisujesz
  • Odpowiedz
na firmy które zapłacą większy podatek za które miasto sobie odnowi chodnik?


@rafal-heros: jak widać nie, bo chodniki z podatków były #!$%@?, a celowe dotacje pozwoliły na ich remont
  • Odpowiedz
@jaszczur12: Korwinowski pomysł na gospodarkę, to utrzymać jak najniższe koszty pracy poprzez zniesienie minimalnej i płacenie ludziom jak najmniej. Tak działa wolny rynek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaszczur12: ależ te ataki na konfę obnażają zakłamanie, skyrwusyństwo i obłudę polityków. Zamiast kombinować jak u siebie zrobić lepiej, to kasa idzie na szkalowanie świeżej krwi. Ha tfu na wszystkich od tuska po hamownię!
  • Odpowiedz