Wpis z mikrobloga

Ciekawe pomysły gospodarcze oparte na zasadach wolnego rynku, uproszczenie podatków, wsparcie przedsiębiorczości, wsparcie dla mikroprzedsiębiorców, walka z feminizmem i obrona praw mężczyzn, naprawa polskiej mentalności, wolna polska bez buta UE na grzbiecie, walka z lewactwem, obrona dzieci przed ideologiami, brak zgody na indoktrynacje ludzi, chrześcijańska wolnościowa demokracja. Jestem centrystą ale nie podoba mi się to co dzieje się w Polsce i potrzeba zmian.


@jaszczurki: widac, ze masz te 17 czy 18
@jaszczur12: W wyborach mamy dość ograniczony wybór.
Ja prawdopodobnie będę głosował na konfederację, bo wydają mi się najbardziej racjonalnym wyborem. PiS i PO odrzucam za socjal i afery. Zostaje nam Konfederacja, Hołownia, PSL który nawet pewnie nie wejdzie i Lewica.
Na kogo mam głosować z tego grona i dlaczego jako młody, pracujący meżczyzna bez rodziny?
@gandalf_rzulty:

Czasami mam ochotę im #!$%@?ć sztachetą po ryjach

Znalazł się zfrustrowany internetowy napinacz-prawiczek który będzie pisał czego to on nie zrobi komuś za poglądy, siedząc przed komputerem, popijajac sojowe late i waląc konia do hentajców xD A potem mama mu każe iść się myć i sie skończy kozaczenie do lepszych.
@gandalf_rzulty: Ok, Pis to afery, a PO jest dla mnie bezpłciowe. Tam są wszyscy, lewi, prawi, ateiści, katolicy, prorodzinni, LGBT. Ja nie wiem co ta partia chce sobą reprezentowąć? Oni chyba sami nie wiedza, więc poszli w to co pis i obiecuja pieniądze dla wyborców pod formami różnych socjali.

Dlatego oni też dla mnie odpadają podobnie jak PiS.

Więc zostają mi 4 partie, z czego PSL pewnie nie wejdzie do parlamentu.
a PO jest dla mnie bezpłciowe. Tam są wszyscy, lewi, prawi, ateiści, katolicy, prorodzinni, LGBT. Ja nie wiem co ta partia chce sobą reprezentowąć?


@cebularz_szkorbutnikowy: Dla mnie to jest właśnie najlepszy argument. Czyste, zdroworozsądkowe, logiczne, demokratyczne centrum. Bez konkretnych nacisków na ideologie progresywne i bez nacisków na konserwatyzm. To oni będą się chlać miedzy sobą, a nie dzielić społeczeństwo jak robi to pisiory czy konfabulacja.
@cebularz_szkorbutnikowy kolejny osiemnastolatek dla którego dopuszczalnymi opcjami są wyłącznie ekstrema, ale z drugiej strony tym cie #!$%@? młodość :D z czasem docenisz w miarę zdrowe centrum i to, żeby rząd (i inni) tobie i innym się po prostu w życie nie pakował z butami i swoimi dziwnymi wizjami rzeczywistości. A jak dojrzejesz jeszcze trochę bardziej, to przestaniesz też wspierać opcje które się z tymi butami pakują w życie innym tak jak chce
przeciętna osobą, która żyła w Związku Radzieckim, a później w "totalitarnej" Europie zachodniej strzeliłaby ci w pysk słysząc te bzdury, które wypisujesz


@gardzenarodowcami: Przeciętna osoba żyjąca w ZSRR a potem w Europie Zachodniej, to pewnie jakiś Rusek z Niemiec który tęskni za ZSRR i popiera Putina, więc pudło.
@Strahl: ja mam bliżej 30 lat i mam dość tego że dwie główne partie jedynie prześcigają się w tym, która zabierze mi więcej pieniędzy żeby kupić za to głosy innych wyborcow. A mi jako 28lvl facetowi ze swoim już mieszkaniem o niezła pensja gówno przysługuje. Po co ja mam na nich głosować? natomiast konfederacja przynajmniej mówi o tym, że będzie dążyła do tego żeby ludziom pieniędzy zabierać mniej. A ten ich