Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu https://wykop.pl/wpis/71095739/lewandowska-lewandowski-heheszki-instagram-logikar od @ChosennOne

no przecież kobiety tak robią, to hive mind


@paczelok:

Zawsze kisnę z takich jak ty piszących takie farmazony xD

Ja nie mam Instagrama, nie interesuje mnie to co kto żre czy robi ze swoim życiem, ale oczywiście "wszystkie baby som takie samem!" XD

@Usmiech_Niebios właśnie takich wysrywów dotyczył mój post, za wszelką cenę chciałeś bym przedstawiła jakieś dowody w postaci statystyk, ale jak Incel pisze wysryw o jakimś "hive mind" to żadnych dowodów nie musi podawać xD

Po prostu każda płeć ma wśród swoich same NPC i garść wyjątków. Wy niebiescy nie jesteście wcale lepsi od kobiet pod tym względem

#p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 11
  • Odpowiedz
Po prostu każda płeć ma wśród swoich same NPC i garść wyjątków. Wy niebiescy nie jesteście wcale lepsi od kobiet pod tym względem


@AlienFromWenus: przecież napisałem w tamtym wpisie że to prawda XD
Czy w ogóle czytałaś moje odpowiedzi czy to npc mode?
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Walczysz z faktami. Jak typowa baba. Skąd popularność tych wysrywowych influencerek, harlekinów czy seriali dla dałnów gdzie się wybiera partnera? Hive mind. Kryminał, sci-fi, dramat, dokument itd. to nie są gatunki które oglądają kobiety. Oczywiście są takie mądrzejsze ale dalej wracamy do statystyk. Najpopularniejsze seriale to seks z kilkoma dodatkowymi krokami. Już widzę młodych facetów w kolejce po 50 shades of gray.
  • Odpowiedz