Wpis z mikrobloga

@mirek_86: Mnie osobiście trochę zaskakuje np. frekwencja Podgórza. Pokrywa się ona ze statystycznym % ludności Krakowa, co jest o tyle ciekawe, że południe Krakowa z paroma wyjątkami jest kojarzone raczej z Cracovą. No ale wiadomo, propaganda pasiastych pozostaje propagandą…( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brn1129: chłopcze, skoro o propagandzie tu mowa to skąd 12% w śródmieściu ma wisła, skoro to podobno dzielnica gdzie nie ma kibiców i dlaczego nowa huta tyle ma skoro z bieńczyc wszyscy :)

: ciekawe na ile prawdziwe są liczby podawane przez Rzymian o frekwencji na stadionie. Bo w TV wygląda to bardzo słabo XD


@Pora94: no ciekawe :) was nAWet połowa nie jest z Krakowa...

https://wykop.pl/wpis/71062701/ilebyloludzi-w-28-kolejce-ekstraklasa-27416-legia-
@fullversion: Prądnik Czerwony i Grzegórzki nie mają kibiców? jaja sobie robisz typie?

Same Bieńczyce to ponad 40 tysięcy ludzi xD
Nie mówiąc już o starszych kibicach na takich osiedlach jak Złoty Wiek czy Bohaterów Września, którzy nie poszli w przerzucanie się za narkotykami i inną patologią w innym krakowskim klubie:D
I skąd się urwałeś z tymi Bieńczycami? D303, mówi to panu coś, panie fullversion? Kolorowe? Stoki?

Ale u was posucha od
@FaraOFF: No wiem przecież. Śródmieście to dzielnice Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony właśnie. A Podgórze to Dębniki, dzielnica Podgórze, Bieżanów-Prokocim, Podgórze Duchackie, Borek, Swoszowice. Z Krowodrzy jest Prądnik Biały, Bronowice…i tak dalej.
Ogólnie można się domyślić raczej, bo nie ma takiej dzielnicy jak 'Śródmieście' i wszystko sumuje się do 100%.

A, nie wziąłem pod uwagę, że fullversion może tego nie wiedzieć. W takim razie sorry za niepotrzebną spinę D; Już nie
@ItsGrN: A. Znaczy 'Nowa Huta' akurat jest używana w świadomości mieszkańców, chyba jest to jedyny wyjątek.
Też nie myślę o sobie jako o podgórzaninie:D