Wpis z mikrobloga

Idą za tym gigantyczne kompleksy, plus wynaturzona wizja związków damsko-męskich. Przerażające, co ci ludzie mają w głowach.


@jamtojest2: NIE ZNASZ SIE!!! P0LKI SIE KOORWIO NA ERAZMUSIE I SKACZO PO KUTANGACH MOKEBE, WSZYSTKIE, NAWET LEWANDOWSKA, EEEEE eeee EEEE
a potem:
#przegryw CHLIP CHLIP EHH CHUOP SMUTNY, BO SZARA MYSZKA GO NIE CHCE, CHUOP ZASNĄŁ SAMOTNIE I MA MYŚLI SAMOBUJCZE EHH CHLIP CHLIP
pięknie zgeneralizowane musisz być turboprawakiem, bo tylko oni tak patrzą na innych przez pryzmat stereotypów.


@El_Trufel: Nikt nie jest tak stereotypowy jak przegrywy, widzące w każdej kobiecie dz...ę, która tylko czeka na okazję ruchania się z mitycznym Chadem i poluje na majątek przegrywa, którego zresztą on w ogóle nie ma XD

A wszystko przez to, że jakaś laska nie odnalazła księcia siedzącego cały dzień w piwnicy przed kompem na wykopie, nie
@cherrz:
ktoś w innym wątku zauważył ciekawą rzecz. Lewandowska na swoim insta pokazuje kobietom jak mogłoby wyglądać ich życie z bogatym mężem, szczupłą sylwetką i tańcząc z hiszpańskim przystojniakiem w Hiszpanii. A wiadomo jak Polki reagują na południowca. Już w reklamie parówek Berlinek nawiązano do fascynacji mężczyznami zza granicy (zwłaszcza z Południa -> jalapeno ;)
Tak naprawdę Anna, zapewne nieświadomie i bez złych intencji, może powodować u obserwujących kobiet zazdrość, wzmagać
@spiegelglas co do drugiego to wątpię, że w czasie wszechobecnego w Polsce hejtu na Lewego zdecydowali by się na taki wizerunkowy krok. Ja skłaniam się ku teorii, że po prostu nikt z PRu nie pomyślał, że taniec piwniczaki wezmą za bolcowanie i to do tego stopnia, że Fakty i Pudelki jescze robią na tym kliki.
Czy jakiś psycholog może potwierdzić moją tezę?


@cherrz: twoja znajomość psychologii jest na poziomie Barei tylko bez jego ironii XD
Zdradzę ci sekret - na świecie jest tylu ludzi że przeciwstawne poglądy od twoich może prezentować i chad 10/10 i menel 1/10. Od moich zresztą też. Więc jeżeli taki pojazd po lewandowskiej będzie uprawiał ktoś ładniejszy, mądrzejszy i bogatszy od ciebie - to co zrobisz?
Usmiech_Niebios - >Czy jakiś psycholog może potwierdzić moją tezę?

@cherrz: twoja zn...
@cherrz: Niesamowite ze żyjemy w czasach w których promuje się otwartość, szczerość, mówienie o swoich uczuciach i budowaniu związku na wzajemnym szacunku, ale jak jesteś samcem i przeszkadza ci ze twoja partnerka tańczy z definicji taniec niemalże erotyczny, albo każe ściągać mięśniakowi koszulkę ku uciesze madeg to przecież jesteś niepewnym siebie incelem i mizoginem i nie możesz mieć bólu dupy o to xddd

Wiadomo, Robercik może nie mieć z tym problemu
wszechobecnego w Polsce hejtu na Lewego zdecydowali


@cherrz: dlatego przyszło mi do głowy, że mogą mieć na to wywalone. Lewy i tak jest krytykowany czy wyśmiewany za ostatnie mecze w Barcy, do tego smród po Katarze i wywiad Kucharskiego. Jemu tylko dobra seria pod koniec sezonu pomoże, dogranie mistrzostwa i żeby Messi go nie posadził na ławę/nie wywalił, jeśli wróci.

Denerwowałoby bardziej, gdyby AL, gdzie wejdziesz do sieci czy otworzysz gazetę,
Tu nie trzeba psychologa każdy normalny facet znający swoją wartość wie, że partnerka którą wybrał nie będzie się ruchać na boku z chadem bo ma jego. Tylko przegrywy wykopowe nie potrafią do siebie dopuscić takiej myśli


@SwiatWedlugAndrzeja: No czaję twój punkt widzenia i szanuję, sam żyję ze swoją partnerką i niczego mi ogólnie nie brak. Ale przyznasz chyba, że to co robi żona lewego jest jednak dość niezręczne i podejrzane. Mężatka
ja najbardziej lubię wątek, gdzie przegrywy, którzy zawsze mówią, ze baby patrzą tylko na wygląd piszą, ze Lewa jest brzydka, ma p0lskiej witaminki twarz i nie ma talii, jakby co najmniej miała na to wpływ XD


@somskia: A czy "przegrywy" twierdzą, że mężczyźni nie patrzą na wygląd? Nie, to kobiety udają (albo nie mają na tyle samoświadomości, by wiedzieć), że wygląd nie jest dla nich najważniejszy. I o to się rozchodzi.