Wpis z mikrobloga

Wykopki jadą po Lewandowskiej, że sobie tańczy dlatego bo jedyne czego doświadczyli od kobiet to odrzucenia i odruchów wymiotnych, gdy patrzyły na ich polskie, zapijaczone ryje. Stąd teraz próba "odegrania" się. Czy jakiś psycholog może potwierdzić moją tezę?

#lewandowska #psychologia #lewandowski
  • 59
  • Odpowiedz
@cherrz: to jest ciekawe że kobiety są znacznie mądrzejsze od takich cucków jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby Lewy wrzucal filmy jak bez koszulki tanczy z cycata, młodsza latynoska praktycznie w bikini czy kusych szortach to cała prasa kobieca by go rozszarpała a na Instagramie kobiety by go jechały z góry na dół. Bo są mądrzejsze w takich sprawach i mają instynkt stadny. A faceci indywidualiści
  • Odpowiedz
jedyne czego doświadczyli od kobiet to odrzucenia i odruchów wymiotnych, gdy patrzyły na ich polskie, zapijaczone ryje

Czyli blackpill potwierdzony i ci obrzydliwi incele i przegrywy mają rację ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
  • Odpowiedz
To jest hodowana od dawna nienawiść do kobiet, w reakcji na odrzucenie. Idą za tym gigantyczne kompleksy, plus wynaturzona wizja związków damsko-męskich. Przerażające, co ci ludzie mają w głowach.


@jamtojest2: Przepraszam, że jedyne co od kobiet otrzymałem to odrzucenie. Najmocniej przepraszam.
  • Odpowiedz
To jest hodowana od dawna nienawiść do kobiet, w reakcji na odrzucenie.


@jamtojest2: czyli teraz nie można powiedzieć źle o kobietach bo tak to sobie tłumaczycie?
  • Odpowiedz
  • 4
@Reevder: a nie widzisz, że hejtujecie babkę, która sobie tańczy co najmniej w taki sposób jakby wyciekły sex footage z afterku po livie? Nie widzisz tego wynaturzenia?
  • Odpowiedz
@cherrz: każdy ma w #!$%@? tę kobietę lekkich obyczajów. Tu chodzi jakie świństwo wyrządza swojemu mężowi chwaląc się w socjalach jak murzyn spoconym ciałem jej jeździ po udzie i łapie ją za tyłek. Wydaje mi się, że nam wszystkim, a przynajmniej większości, jest zwyczajnie szkoda Bobka.
  • Odpowiedz
@cherrz: ja najbardziej lubię wątek, gdzie przegrywy, którzy zawsze mówią, ze baby patrzą tylko na wygląd piszą, ze Lewa jest brzydka, ma p0lskiej witaminki twarz i nie ma talii, jakby co najmniej miała na to wpływ XD
  • Odpowiedz
@SwiatWedlugAndrzeja: kurdę nie mogę jednoznacznie określić czy to bait czy nie, ale jeśli ty tak na poważnie, to mam nadzieję, że masz mniej niż 20 lat i zmienisz podejście na podstawie cudzych błędów, a nie swoich. Bo to, że zmienisz jest prawie pewne
  • Odpowiedz