Wpis z mikrobloga

Hamza naczelny redpillowy youtuber swoim ,,przykładem'' tylko potwierdza blackpill. Lata spędził na ,,self improvement'' bo nie szło mu z kobietami na co składała się siłownia z treningami i dietą pełną wyrzeczeń, no fap, medytacje, ćwiczenie pewności siebie, pua, czytanie sterty książek, rezygnacja z rozrywki (grania w gry/social media). Wszystko to po to, aby na koniec 6 letniej transformacji mieć szansę na basicową laske 5/10 która NIE MUSIAŁA ROBIC NIC! Ona po prostu istniała i do głowy by jej nigdy nie przyszło że potrzebuje jakiejś ,,przemiany'', aby ktoś ją zaczął pożądać. Aha i to, że ją ,,wyrwał'' to i tak nie jest sukces jego transformacji pełnej wyrzeczeń, a bardziej tego, że jest w top 2 % jeśli chodzi o wzrost w odniesieniu do swojej rasy i ma dobre geny także jeśli chodzi o inne rzeczy typu twarz, zarost, brak łysienia itd.

#blackpill #redpill #looksmaxing #zalesie #tinder
P.....c - Hamza naczelny redpillowy youtuber swoim ,,przykładem'' tylko potwierdza bl...

źródło: comment_1638898335cAy6VIEu9Px8yyzXZDCROd

Pobierz
  • 128
@Pozytywny_gosc: Nie znam gościa, ale ja bym sobie darował takie przedmiotowe ocenianie ludzi, w stylu: 2/10, albo 5/10. Człowiek ma coś więcej do zaoferowania oprócz wyglądu. Wy, oceniając ludzi po wyglądzie, nie różnicie się od tych pustych dziewczyn, które sami krytykujecie. Ta jego dziewczyna może Wam się nie podobać, ale on ma to gdzieś, ważne, żeby jemu się podobała, ważne, żeby dobrze było im razem.
obejrzyj 10 minut, w 10 minut pszeniczny wafel go zaorał i scamza nie wiedział jak wybrnąc


@Pozytywny_gosc: Obejrzałem i nie widzę tego zaorania.

i do głowy by jej nigdy nie przyszło że potrzebuje jakiejś ,,przemiany'', aby ktoś ją zaczął pożądać


@Pozytywny_gosc: Bo nie potrzebuje, gdyż faceci bazują w 80% na wyglądzie. Kobiety natomiast bazują na wyglądzie w 20%, reszta to inne cechy, cechy które można wyćwiczyć lub zdobyć. Kiedy byłem
@gnomol: No tak, ale cały problem polega właśnie na tym, że kobiety nie wiedzą czego chcą. Wydaje im się, że tego chcą, ale w praktyce zostają tylko przy wygrywach, a od przegrywów (taże ładnych) prędzej czy później odchodzą.
@Jah00: jak chłop nie potrafi zaciekawić kobiety, to i chadowi się nie uda zatrzymać panny na dłużej i odwrotnie. Musisz mieć o czym gadać z kobietą i przede wszystkim nie ryć jej bani tysiącami wiadomości. Jak się narzucasz kobiecie, to w tym momencie ona cię odpycha.

@gnomol Miałem koleżankę na studiach była totalnie w moim typie, nie uważam się za jakiegoś chada, ale laska była z typem, który był na pewno
@Jah00:

No tak, ale cały problem polega właśnie na tym, że kobiety nie wiedzą czego chcą. Wydaje im się, że tego chcą, ale w praktyce zostają tylko przy wygrywach, a od przegrywów (taże ładnych) prędzej czy później odchodzą.


Tysiące filmów na TikToku z milionami wyświetleń i setkami tysiącami lajków gdzie nastoletnie kobiety i kobiety w swoich 20's mówią jak kochają wysokich atrakcyjnych facetów, robią trendy gdzie śmieją się z facetów z